App Store Google Play

У міськраді заявляють про покращення рівня обслуговування у маршрутках Дніпра

19 Липня 11:00
У міськраді заявляють про покращення рівня обслуговування у маршрутках Дніпра

Директор департаменту транспорту і транспортної інфаструктури Ігор Маковцев заявив, що внаслідок рейдів міської влади автоперевізники у Дніпрі покращили рівень своїх послуг для населення. Про це він розповів вчора, 18 липня, під час гарячої телефонної лінії за населенням.

"Ви більше не побачити у маршрутках розбитих вікон чи поламаних дверей, майже не зустрінеш слідів корозії металу кузова, пасажирські сидіння приведені в нормальний стан. Але головним досягненням стало те, що ще на п'яти міських маршрутах з'явилися великогабаритні автобуси", - опимістично заявив Маковцев.

Втім, його колега, начальник інспекції з питань благоустрою Руслан Мороз навпаки повідомив, що 90% перевізників не поспішають виправляти ситуацію навіть після декількох попереджень.

Окрім цього, він анонсував третю хвилю рейдів по міським маршрутками і заявив, що такі перевірки будуть продовжувати поки усі автоперевізники не приведуть свої автівки у належний стан і будуть виконувати правила пасажирських перевезень.

"Наші перевірки завершаться тоді, коли усі маршрутки будуть зупинятися тільки на відведених зупинках, водії не будуть перевозити пасажирів стоячи і у мешканців нашого міста не буде скарг на перевізників", - зазначив Руслан Мороз.

Нагадаємо, що перший  рейд по перевізникам розпочався 6 березня. Проте, такі дії з боку міської ради та правоохоронних органів вже тоді не змусили власників маршруток приділяти більше уваги своєму транспорту. Так, після цього одна із маршруток під час руху загубила двері, а у іншої прямо на ходу відлетіло колесо.

Окрім цього, за систематичні порушеня у травні розірвали угоду з двома перевізниками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...