App Store Google Play

У міськраді заявляють про покращення рівня обслуговування у маршрутках Дніпра

19 Липня 11:00
У міськраді заявляють про покращення рівня обслуговування у маршрутках Дніпра

Директор департаменту транспорту і транспортної інфаструктури Ігор Маковцев заявив, що внаслідок рейдів міської влади автоперевізники у Дніпрі покращили рівень своїх послуг для населення. Про це він розповів вчора, 18 липня, під час гарячої телефонної лінії за населенням.

"Ви більше не побачити у маршрутках розбитих вікон чи поламаних дверей, майже не зустрінеш слідів корозії металу кузова, пасажирські сидіння приведені в нормальний стан. Але головним досягненням стало те, що ще на п'яти міських маршрутах з'явилися великогабаритні автобуси", - опимістично заявив Маковцев.

Втім, його колега, начальник інспекції з питань благоустрою Руслан Мороз навпаки повідомив, що 90% перевізників не поспішають виправляти ситуацію навіть після декількох попереджень.

Окрім цього, він анонсував третю хвилю рейдів по міським маршрутками і заявив, що такі перевірки будуть продовжувати поки усі автоперевізники не приведуть свої автівки у належний стан і будуть виконувати правила пасажирських перевезень.

"Наші перевірки завершаться тоді, коли усі маршрутки будуть зупинятися тільки на відведених зупинках, водії не будуть перевозити пасажирів стоячи і у мешканців нашого міста не буде скарг на перевізників", - зазначив Руслан Мороз.

Нагадаємо, що перший  рейд по перевізникам розпочався 6 березня. Проте, такі дії з боку міської ради та правоохоронних органів вже тоді не змусили власників маршруток приділяти більше уваги своєму транспорту. Так, після цього одна із маршруток під час руху загубила двері, а у іншої прямо на ходу відлетіло колесо.

Окрім цього, за систематичні порушеня у травні розірвали угоду з двома перевізниками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...