App Store Google Play

Одна з найдовших вулиць Покрова буде з покриттям європейської якості

19 Липня 12:00
Одна з найдовших вулиць Покрова буде з покриттям європейської якості

У Покрові ремонтують одну з найдовших вулиць – Григорія Тикви. Дорогу приводять до ладу обласним коштом. Цьогоріч нове якісне покриття укладуть на чотирьох вулицях міста. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Капітальне оновлення автодоріг – одне із завдань, яке Президент України Петро Порошенко ставить перед владою в регіонах. На Дніпропетровщині капітально ремонтуємо шляхи, які не мали якісного покриття десятиліттями. Зокрема, за три останні роки відремонтували майже півтисячі комунальних доріг. Комфортні умови створюємо в кожному населеному пункті, незалежно від його розмірів», – наголосив Валентин Резніченко.

У Покрові оновлюють вулицю, яка носить ім’я гірничого майстра Григорія Тикви. Підрядники вже пройшли вирівнюючий шар, наразі укладають верхній. Для армування фінального шару – спеціальна сітка, яка має мінімізувати появу тріщин на покритті, роз’яснили дорожники.

Вздовж дороги встановили майже 5 км бордюрів.

«Донедавна на вулиці латали тільки ями – сьогодні вона дочекалася кардинального оновлення завдяки ДніпроОДА, – розказав заступник мера Покрова Олександр Чистяков. – Сподіваємося на європейську якість дороги, яка буде комфортною для автомобілістів. Для пішоходів облаштують зручні тротуари». 

Через вулицю Тикви пролягає основний маршрут автівок, які прямують у місто та виїздять з нього. На ній розташовані промислові підприємства, автовокзал та відділення поліції.

«Дорога була розбитою: на кожному кроці то яма, то канава. Добре, що нарешті взялися за її ремонт, ще й розширили. Комфортно буде і водіям, і пішоходам», – переконана місцева мешканка Вероніка Зедгінідзе. 

Ремонт вулиці планують завершити до кінця літа. Загалом укладуть 23 тисячі квадратних метрів асфальту, нанесуть розмітку та встановлять дорожні знаки.

Крім вулиці Тикви, у Покрові ремонтують вулицю Горького. Також у найближчих планах оновлення провулків Алтайський і Павлова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...