App Store Google Play

У покровській школі робототехніки завершили будівельні роботи

18 Липня 13:00
У покровській школі робототехніки завершили будівельні роботи

У школі робототехніки в Покрові завершилися будівельні роботи. Незабаром у приміщенні встановлять техніку та меблі. Аналогічні спеціалізовані робото-школи планують відкрити цьогоріч у семи містах регіону. Такі позашкільні заклади користуватимуться популярністю в підростаючого покоління. В цьому переконаний голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Освітнє середовище має бути комфортним і сучасним – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Цьогоріч на Дніпропетровщині відповідно до сучасних вимог оновлюємо більше 30-ти шкіл: оснащуємо їх за новітніми технологіями, відкриваємо, медіатеки, ресурсні кімнати та буккросингові куточки. Наразі втілюємо в життя ще один проект – школи робототехніки. Створюємо їх в семи містах області», – зазначив Валентин Резніченко. 

Одну із семи шкіл робототехніки створюють у Покрові. Працюватиме вона на базі філії Будинку творчості дітей і юнацтва.

Ремонтні роботи всередині приміщення вже добігли кінця, зараз підрядники підводять Інтернет. Найближчим часом встановлять техніку та меблі.

«Школа – ідея облдержадміністрації, і ми раді, що наше місто долучилося до проекту,  – розказала заступник мера Покрова Наталія Бондаренко. –  Навчання безкоштовне. Здобуватимуть знання 120 дітей, серед яких – і дошкільнята». 

У школі, де фізику, електроніку і програмування перетворюватимуть на захопливу гру, буде два класи: один – для теорії, інший – для практики.

У приміщенні встановлять комп’ютери, лазерний станок, 3D-принтери, паяльні станції. За допомогою устаткування вчитимуть програмуванню, web-дизайну та проектуванню роботів.

«У школі викладатимуть не один предмет, а цілий комплекс. Зокрема, 3D-макетування, початкове програмування, arduino-електроніку. Крім того, у програмі – фізика, математика, образотворче мистецтво. Форми навчання – від ігор і фестивалів до змагань і наукових робіт. Такий навчально-виховний процес набагато ефективніший, бо розвиватиме в дітей різні навички. Це приклад сучасної STEM-освіти», – розказала директор місцевого Будинку творчості дітей і юнацтва Ніна Якимова. 

Діти самостійно збиратимуть електронні пристрої, а ще на них чекають мікросхеми, світлодіоди, датчики і навіть макетна плата. Так учні дізнаються, що робототехніка не така вже й складна наука.

Просто про складне розповідатимуть шість викладачів, які пройшли освітній курс. 

Стати до навчання у школі планують вже у вересні. Сяде за парту й 16-річний Ярослав Сидоренко.

«Свою майбутню професію планую пов’язати з IT-технологіями. Вона престижна й дозволить отримувати гідну зарплатню», – переконаний хлопець. 

Крім Покрова, подібні школи робототехніки відкриються у Дніпрі, Кам’янському, Першотравенську, Нікополі, Жовтих Водах і Павлограді. ДніпроОДА їх створює на базі колишніх Палаців піонерів, Станцій юних техніків та спеціалізованих шкіл. За приклад взяли броварську школу, яку заснували Пилип Духлій і його команда. У такий спосіб облдержадміністрація змінює підхід до позашкільної освіти.   

Ремонт та оснащення приміщень –  обласним коштом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...