App Store Google Play

Дніпряни обуренні встановленням рекламних щитів на жвавих перехрестях

17 Липня 12:20
Дніпряни обуренні встановленням рекламних щитів на жвавих перехрестях

Дніпро продовжують засіювати рекламними щитами, навіть біля історичних будинків та на небезпечних територіях. Про це сьогодні, 17 липня, повідомила жителька одного з таких будинків Надія Генке у Facebook, передає Дніпроград.

У суботу до будинку №31 на вулиці Бородинська приїхала бригада робочих для початку робіт зі встановлення рекламного щиту.

«Наш будинок побудований приблизно в 1910 році, у ньому мешкав ще Леві Іцхак Шнеерсон, будівля зведена без фундаменту на схилі, а прилеглий тротуар у жахливому стані. По будинку й так йдуть тріщини і будь-які конструкції на тротуарах біля нього можуть бути небезпечні для», - пише мешканка.

Вона зазначає, що усі мешканці будівлі категорично проти встановлення рекламної конструкції і вже оформили лист з підписами. Також Надія наголошує, що перехрестя біля будинку - одне з аварійних на вулиці Січових Стрільців, там постійно збивають пішоходів, а білборд може погіршити становище.

Ще один з дописувачів додав, що через те, що у будинку немає фундаменту, від сильного вітру йдуть вібрації у ґрунт, а через рекламну конструкцію будинок навряд-чи стане міцнішим.

Варто зазначити, що 19.06.18 виконком Дніпровської міської ради надав дозвіл для ТОВ "Атлантіс медіа груп" з Харкова на встановлення 73 подібних споруд в місті.

Нагадаємо, що дана ситуація не є поодинокою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...