App Store Google Play

Дніпряни обуренні встановленням рекламних щитів на жвавих перехрестях

17 Липня 12:20
Дніпряни обуренні встановленням рекламних щитів на жвавих перехрестях

Дніпро продовжують засіювати рекламними щитами, навіть біля історичних будинків та на небезпечних територіях. Про це сьогодні, 17 липня, повідомила жителька одного з таких будинків Надія Генке у Facebook, передає Дніпроград.

У суботу до будинку №31 на вулиці Бородинська приїхала бригада робочих для початку робіт зі встановлення рекламного щиту.

«Наш будинок побудований приблизно в 1910 році, у ньому мешкав ще Леві Іцхак Шнеерсон, будівля зведена без фундаменту на схилі, а прилеглий тротуар у жахливому стані. По будинку й так йдуть тріщини і будь-які конструкції на тротуарах біля нього можуть бути небезпечні для», - пише мешканка.

Вона зазначає, що усі мешканці будівлі категорично проти встановлення рекламної конструкції і вже оформили лист з підписами. Також Надія наголошує, що перехрестя біля будинку - одне з аварійних на вулиці Січових Стрільців, там постійно збивають пішоходів, а білборд може погіршити становище.

Ще один з дописувачів додав, що через те, що у будинку немає фундаменту, від сильного вітру йдуть вібрації у ґрунт, а через рекламну конструкцію будинок навряд-чи стане міцнішим.

Варто зазначити, що 19.06.18 виконком Дніпровської міської ради надав дозвіл для ТОВ "Атлантіс медіа груп" з Харкова на встановлення 73 подібних споруд в місті.

Нагадаємо, що дана ситуація не є поодинокою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...