App Store Google Play

Дніпряни обуренні встановленням рекламних щитів на жвавих перехрестях

17 Липня 12:20
Дніпряни обуренні встановленням рекламних щитів на жвавих перехрестях

Дніпро продовжують засіювати рекламними щитами, навіть біля історичних будинків та на небезпечних територіях. Про це сьогодні, 17 липня, повідомила жителька одного з таких будинків Надія Генке у Facebook, передає Дніпроград.

У суботу до будинку №31 на вулиці Бородинська приїхала бригада робочих для початку робіт зі встановлення рекламного щиту.

«Наш будинок побудований приблизно в 1910 році, у ньому мешкав ще Леві Іцхак Шнеерсон, будівля зведена без фундаменту на схилі, а прилеглий тротуар у жахливому стані. По будинку й так йдуть тріщини і будь-які конструкції на тротуарах біля нього можуть бути небезпечні для», - пише мешканка.

Вона зазначає, що усі мешканці будівлі категорично проти встановлення рекламної конструкції і вже оформили лист з підписами. Також Надія наголошує, що перехрестя біля будинку - одне з аварійних на вулиці Січових Стрільців, там постійно збивають пішоходів, а білборд може погіршити становище.

Ще один з дописувачів додав, що через те, що у будинку немає фундаменту, від сильного вітру йдуть вібрації у ґрунт, а через рекламну конструкцію будинок навряд-чи стане міцнішим.

Варто зазначити, що 19.06.18 виконком Дніпровської міської ради надав дозвіл для ТОВ "Атлантіс медіа груп" з Харкова на встановлення 73 подібних споруд в місті.

Нагадаємо, що дана ситуація не є поодинокою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...