App Store Google Play

Бюджет Січеславщини збільшився на понад 60 мільйонів гривень за рахунок трансфертів з держбюджету

17 Липня 16:20
Бюджет Січеславщини збільшився на понад 60 мільйонів гривень за рахунок трансфертів з держбюджету

Обласний бюджет Січеславщини збільшився на понад 60 мільйонів гривень за рахунок трансфертів з державного бюджету. Куди їх спрямувати вирішували на засіданні бюджетної комісії обласної ради. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Як зазначається, головними сферами фінансування визначили медичну ґалузь, соціальний захист та соціальне забезпечення та проекти будівництва і реконструкцій.

2 760 000 гривень виділили на покращення матеріально-технічної бази та придбання операційного столу експертного класу для нейрохірургії та мікрохірургії з рамкою для фіксації голови та додатковими пристосуваннями для відділення нейрохірургії № 1 (судинне) КЗ „Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І. І. Мечникова”.

2 500 000 гривень направили на реконструкцію частини будівлі амбулаторії № 1,3 КЗ „Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги” під дитяче стаціонарне та консультативне відділення.

40 401 000 гривень витратять на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості, а саме на будівництво амбулаторій в сільських населених пунктах.

За рахунок трансфертів з місцевих бюджетів з загальної суми в понад 17 мільйонів гривень розподілення відбудеться наступним чином:

  • співфінансування інвестиційних проектів – 10 мільйонів гривень (Слобожанська ОТГ);
  • фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (м. Покров – 5 мільйонів гривень; Богданівська ОТГ – 600 тисяч гривень);
  • капітальний ремонт об'єктів соціально-культурної сфери – 1 мільйон 500 тисяч гривень (Покровська ОТГ).

В межах планових призначень субвенції з державного бюджету було спрямовано кошти у сумі майже 43 мільйонів гривень на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, тощо, для забезпечення надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”.

Враховуючи пріоритетність інвестиційних об’єктів, депутати обласної ради виділили перерозподілені кошти на:

  • встановлення та капітальний ремонт протипожежної сигналізації у відділеннях КЗ „Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня” ДОР”, нового хірургічного корпусу КЗ „Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І.Мечникова” та КЗ „Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром” ( понад мільйона гривень).
  • на виготовлення проектів і продовження робіт на об'єктах: реконструкція водоводів № 2, № 3 Аульський водовід і оранжерейний комплекс в м.Синельникове ( понад 9 мільйонів гривень).
  • театру ім.Шевченко, який у цьому році відзначає свій 100-річний ювілей, спрямували кошти на першочергові протиаварійні роботи по реставрації покрівлі приміщення (6 892 900 гривень).

«Робота з бюджетом області є одним з найважливіших завдань обласної ради. Усі ці спрямування проходять декілька етапів узгодження. Зараз - бюджетна комісія облради. Потім - засідання президії і остаточне голосування всього депутатського корпусу на сесії», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...