App Store Google Play

Міськрада Дніпра хоче забрати у приватного медінституту приміщення колишнього дитсадка

16 Липня 17:40
Міськрада Дніпра хоче забрати у приватного медінституту приміщення колишнього дитсадка

Міськрада Дніпра хоче забрати будівлю колишнього дитячого садка за адресою вул. Титова, 10. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор гроші.

Даною будівлею ТОВ «Дніпровський інститут традиційної і нетрадиційної медицини» користується за договором з 1996 року безкоштовно.

Міськрада Дніпра подала позов до Господарського суду Дніпропетровської області, у якому вимагає усунути перешкоди користування власністю - щоб медінститут повернув місту будівлю площею 826,7 м. кв. та земельну ділянку площею 3 158 м. кв.

Садок передали інституту в 1995 році в тимчасове користування рішенням виконкому міськради, але в 2011 році це рішення втратило законну силу - його скасувала сесія міськради.

Представники інституту проти позову заперечують, оскільки інститут відремонтував занедбаний садок за свої кошти, а в 1996 році уклав договір з Красногвардійським райвідділом освіти на безкоштовне користування майном. І ніяких передбачених договором підстав для розриву відносин сьогодні немає. Таким чином спроби виселити медінститут - пряме втручання в його господарську діяльність.

Суд вислухав сторони і зробивши перерву в засіданні до 17 липня, давши сторонам можливість зібрати додаткові докази.

Можливо, позов міськради Дніпра в суд - це відповідь на спробу ВНЗ стати власником будівлі на підставі права набувальної давоісті. У 2017 році інститут подав позов на міськраду до Господарського суду Дніпропетровської області - мовляв, більше 20 років ми відкрито і безперервно володіємо будівлею по вул. Титова, 10, а тому хочемо оформити на будівлю право власності. Суд першої інстанції відмовив інституту. А на початку 2018 року рішення залишив у силі і апеляційний господарський суд Дніпропетровської області.

Нагадаємо, що дніпрян інформують про перебіг судової реформи в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...