App Store Google Play

Міськрада Дніпра хоче забрати у приватного медінституту приміщення колишнього дитсадка

16 Липня 17:40
Міськрада Дніпра хоче забрати у приватного медінституту приміщення колишнього дитсадка

Міськрада Дніпра хоче забрати будівлю колишнього дитячого садка за адресою вул. Титова, 10. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор гроші.

Даною будівлею ТОВ «Дніпровський інститут традиційної і нетрадиційної медицини» користується за договором з 1996 року безкоштовно.

Міськрада Дніпра подала позов до Господарського суду Дніпропетровської області, у якому вимагає усунути перешкоди користування власністю - щоб медінститут повернув місту будівлю площею 826,7 м. кв. та земельну ділянку площею 3 158 м. кв.

Садок передали інституту в 1995 році в тимчасове користування рішенням виконкому міськради, але в 2011 році це рішення втратило законну силу - його скасувала сесія міськради.

Представники інституту проти позову заперечують, оскільки інститут відремонтував занедбаний садок за свої кошти, а в 1996 році уклав договір з Красногвардійським райвідділом освіти на безкоштовне користування майном. І ніяких передбачених договором підстав для розриву відносин сьогодні немає. Таким чином спроби виселити медінститут - пряме втручання в його господарську діяльність.

Суд вислухав сторони і зробивши перерву в засіданні до 17 липня, давши сторонам можливість зібрати додаткові докази.

Можливо, позов міськради Дніпра в суд - це відповідь на спробу ВНЗ стати власником будівлі на підставі права набувальної давоісті. У 2017 році інститут подав позов на міськраду до Господарського суду Дніпропетровської області - мовляв, більше 20 років ми відкрито і безперервно володіємо будівлею по вул. Титова, 10, а тому хочемо оформити на будівлю право власності. Суд першої інстанції відмовив інституту. А на початку 2018 року рішення залишив у силі і апеляційний господарський суд Дніпропетровської області.

Нагадаємо, що дніпрян інформують про перебіг судової реформи в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...