App Store Google Play

Вояки 93 бригади залишаться без оздоровчого комплексу, - суд

15 Липня 08:00
Вояки 93 бригади залишаться без оздоровчого комплексу, - суд

Господарський суд Дніпропетровської області визнав недійсним договір, укладений в результаті переговорної процедури між Східним територіальним квартирно-експлуатаційним управлінням та ТОВ «Вінницька будівельна компанія» щодо будівництва оздоровчого комплексу у смт. Черкаське (93 ОМБр) за 20,94 млн грн. Про це свідчить рішення суду від 4 липня.

Заступник військового прокурора Південного регіону України звернувся до суду з позовом про визнання результатів спірних торгів та укладеного договору недійсними наприкінці березня цього року, а вже у травні підписанти угоди достроково розірвали її «у зв’язку з неможливістю подальшого виконання своїх договірних зобов’язань».

Суд дійшов висновку, що замовник порушив закон «Про публічні закупівлі», провівши у жовтні минулого року цю переговорну процедуру закупівлі і підписавши договір з її єдиним учасником – ТОВ «Вінницька будівельна компанія».

Східне ТКЕУ пояснювалося потребу у закупівлі будівельних робіт через скорочену переговорну процедуру нагальною потребу. Однак, як пояснив суд: 

"Виконання робіт з будівництва будівлі спорткомплексу не пов'язане ні з необхідністю нагайної ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, ні з наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам". 

Також суд відзначив, що підрядник не завантажив до системи підтверджену документальну інформацію про відповідність кваліфікаційним вимогам, чим також порушив тендерне законодавство. А замовник - порушив бюджетне законодавство, коли підписав договір на будівництво, не отримавши бюджетних призначень для його фінансування.

Наші гроші

Теги: суд, 93 ОМБР

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...