App Store Google Play

Вояки 93 бригади залишаться без оздоровчого комплексу, - суд

15 Липня 08:00
Вояки 93 бригади залишаться без оздоровчого комплексу, - суд

Господарський суд Дніпропетровської області визнав недійсним договір, укладений в результаті переговорної процедури між Східним територіальним квартирно-експлуатаційним управлінням та ТОВ «Вінницька будівельна компанія» щодо будівництва оздоровчого комплексу у смт. Черкаське (93 ОМБр) за 20,94 млн грн. Про це свідчить рішення суду від 4 липня.

Заступник військового прокурора Південного регіону України звернувся до суду з позовом про визнання результатів спірних торгів та укладеного договору недійсними наприкінці березня цього року, а вже у травні підписанти угоди достроково розірвали її «у зв’язку з неможливістю подальшого виконання своїх договірних зобов’язань».

Суд дійшов висновку, що замовник порушив закон «Про публічні закупівлі», провівши у жовтні минулого року цю переговорну процедуру закупівлі і підписавши договір з її єдиним учасником – ТОВ «Вінницька будівельна компанія».

Східне ТКЕУ пояснювалося потребу у закупівлі будівельних робіт через скорочену переговорну процедуру нагальною потребу. Однак, як пояснив суд: 

"Виконання робіт з будівництва будівлі спорткомплексу не пов'язане ні з необхідністю нагайної ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, ні з наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам". 

Також суд відзначив, що підрядник не завантажив до системи підтверджену документальну інформацію про відповідність кваліфікаційним вимогам, чим також порушив тендерне законодавство. А замовник - порушив бюджетне законодавство, коли підписав договір на будівництво, не отримавши бюджетних призначень для його фінансування.

Наші гроші

Теги: суд, 93 ОМБР

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...