App Store Google Play

Ремонт доріг або відставка мера: мешканці Нікополя перекрили трасу Кривий Ріг – Запоріжжя

15 Липня 16:00
Ремонт доріг або відставка мера: мешканці Нікополя перекрили трасу Кривий Ріг – Запоріжжя

Мешканці міста Нікополя на Дніпропетровщині перекрили трасу Кривий Ріг - Запоріжжя. Вони вимагають у влади міста негайно взятися за ремонт доріг в населеному пункті. Про це інформує Дніпроград з посиланням на повідомлення Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД.

«З 2013 року тут не роблять дорогу міжміського значення. Все, що було зроблено протягом п’яти років - це знято шар асфальту за мільйони гривень. Нікопольці досі чекають на владу, готують їжу, діляться на зміни», – пояснив громадський активіст Василь  Болгарін.

Як зазначається, протестуючі зателефонували міському голові Нікополя Андрію Фісаку з вимогою зустрітися. Проте зі слів мера стало зрозумілим, що він боїться їхати на місце пікету.

Натомість активісти самі поїхали до міськради, де таки застали Андрія Фісака й встигли поспілкуватися з ним.

«Для початку ми просимо розпочати ремонт хоча б по вулиці Херсонській, яка перебуває в жалюгідному стані», - відзначають учасники акції.

В результаті Фісак був змушений дати обіцянку, що якщо до 30 вересня не почнеться ремонт по вулиці Херсонській, він складе свої повноваження.

В свою чергу активісти обіцяють продовжити рішучі акції протесту, якщо міська влада ухилиться від виконання обіцянок.

Нагадаємо, що жителі Амур-Нижньодніпровського району вийшли мітингувати. Приводом для зібрання став стан дороги на вулиці Солончаковій. Пікетувальники вийшли на вулицю з плакатами і збирали підписи у проїжджаючих водіїв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...