App Store Google Play

Ремонт доріг або відставка мера: мешканці Нікополя перекрили трасу Кривий Ріг – Запоріжжя

15 Липня 16:00
Ремонт доріг або відставка мера: мешканці Нікополя перекрили трасу Кривий Ріг – Запоріжжя

Мешканці міста Нікополя на Дніпропетровщині перекрили трасу Кривий Ріг - Запоріжжя. Вони вимагають у влади міста негайно взятися за ремонт доріг в населеному пункті. Про це інформує Дніпроград з посиланням на повідомлення Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД.

«З 2013 року тут не роблять дорогу міжміського значення. Все, що було зроблено протягом п’яти років - це знято шар асфальту за мільйони гривень. Нікопольці досі чекають на владу, готують їжу, діляться на зміни», – пояснив громадський активіст Василь  Болгарін.

Як зазначається, протестуючі зателефонували міському голові Нікополя Андрію Фісаку з вимогою зустрітися. Проте зі слів мера стало зрозумілим, що він боїться їхати на місце пікету.

Натомість активісти самі поїхали до міськради, де таки застали Андрія Фісака й встигли поспілкуватися з ним.

«Для початку ми просимо розпочати ремонт хоча б по вулиці Херсонській, яка перебуває в жалюгідному стані», - відзначають учасники акції.

В результаті Фісак був змушений дати обіцянку, що якщо до 30 вересня не почнеться ремонт по вулиці Херсонській, він складе свої повноваження.

В свою чергу активісти обіцяють продовжити рішучі акції протесту, якщо міська влада ухилиться від виконання обіцянок.

Нагадаємо, що жителі Амур-Нижньодніпровського району вийшли мітингувати. Приводом для зібрання став стан дороги на вулиці Солончаковій. Пікетувальники вийшли на вулицю з плакатами і збирали підписи у проїжджаючих водіїв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...