App Store Google Play

Ремонт доріг або відставка мера: мешканці Нікополя перекрили трасу Кривий Ріг – Запоріжжя

15 Липня 16:00
Ремонт доріг або відставка мера: мешканці Нікополя перекрили трасу Кривий Ріг – Запоріжжя

Мешканці міста Нікополя на Дніпропетровщині перекрили трасу Кривий Ріг - Запоріжжя. Вони вимагають у влади міста негайно взятися за ремонт доріг в населеному пункті. Про це інформує Дніпроград з посиланням на повідомлення Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД.

«З 2013 року тут не роблять дорогу міжміського значення. Все, що було зроблено протягом п’яти років - це знято шар асфальту за мільйони гривень. Нікопольці досі чекають на владу, готують їжу, діляться на зміни», – пояснив громадський активіст Василь  Болгарін.

Як зазначається, протестуючі зателефонували міському голові Нікополя Андрію Фісаку з вимогою зустрітися. Проте зі слів мера стало зрозумілим, що він боїться їхати на місце пікету.

Натомість активісти самі поїхали до міськради, де таки застали Андрія Фісака й встигли поспілкуватися з ним.

«Для початку ми просимо розпочати ремонт хоча б по вулиці Херсонській, яка перебуває в жалюгідному стані», - відзначають учасники акції.

В результаті Фісак був змушений дати обіцянку, що якщо до 30 вересня не почнеться ремонт по вулиці Херсонській, він складе свої повноваження.

В свою чергу активісти обіцяють продовжити рішучі акції протесту, якщо міська влада ухилиться від виконання обіцянок.

Нагадаємо, що жителі Амур-Нижньодніпровського району вийшли мітингувати. Приводом для зібрання став стан дороги на вулиці Солончаковій. Пікетувальники вийшли на вулицю з плакатами і збирали підписи у проїжджаючих водіїв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...