App Store Google Play

На Дніпропетровщині за добу врятували білку та їжака

14 Липня 08:00
На Дніпропетровщині за добу врятували білку та їжака

Вчора, 13 липня, у Дніпрі врятували білку, яка заплуталася в сітці на дереві. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДСНС України у Дніпропетровській області.

Сталося це на жилмасиві Тополя 2. Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що білочка заплуталася своїми хвостиком і лапками в сітці, що з нез'ясованих обставин знаходилася на дереві.

Тож, відразу фахівці Служби порятунку «101» за допомогою шанцевого інструменту розрізали сітку тим самим звільнивши білку з полону.

А 12 липня у Кривому Розі журналісти редакції Першого Міського врятували їжака, який впав у відкритий комунікаційний колодязь. 

Першими їжака виявили діти. Вони розповіли про тваринку, що потрапила у біду дорослим, а ті, в свою чергу, звернулися за допомогою до обслуговуючих їх будинок комунальників. Однак в «Жилсервіс» їм відповіли, що у фахівців немає часу займатися подібними питаннями.

Журналісти, навпаки, охоче відгукнулися на прохання городян, приїхали на місце НП і, спустившись в колодязь по драбині, дістали з нього їжака. Тварина виглядала цілою і неушкодженою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...