App Store Google Play

На Дніпропетровщині за добу врятували білку та їжака

14 Липня 08:00
На Дніпропетровщині за добу врятували білку та їжака

Вчора, 13 липня, у Дніпрі врятували білку, яка заплуталася в сітці на дереві. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДСНС України у Дніпропетровській області.

Сталося це на жилмасиві Тополя 2. Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що білочка заплуталася своїми хвостиком і лапками в сітці, що з нез'ясованих обставин знаходилася на дереві.

Тож, відразу фахівці Служби порятунку «101» за допомогою шанцевого інструменту розрізали сітку тим самим звільнивши білку з полону.

А 12 липня у Кривому Розі журналісти редакції Першого Міського врятували їжака, який впав у відкритий комунікаційний колодязь. 

Першими їжака виявили діти. Вони розповіли про тваринку, що потрапила у біду дорослим, а ті, в свою чергу, звернулися за допомогою до обслуговуючих їх будинок комунальників. Однак в «Жилсервіс» їм відповіли, що у фахівців немає часу займатися подібними питаннями.

Журналісти, навпаки, охоче відгукнулися на прохання городян, приїхали на місце НП і, спустившись в колодязь по драбині, дістали з нього їжака. Тварина виглядала цілою і неушкодженою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...