App Store Google Play

Від Тимошенко до Корбана - Денисенко розклав політичний шлях Вілкула

13.07.2018 16:40
Від Тимошенко до Корбана - Денисенко розклав політичний шлях Вілкула

Народний депутат України Андрій Денисенко у телепрограмі "Закрита зона" розповів про становлення політичного клану Вілкулів наприкінці минулого століття під патронатом Юлії Тимошенко та його нинішню активну співпрацю з дніпровською командою Корбана-Філатова, передає Дніпроград.

За словами Андрія Денисенка, родина Вілкулів - це класичний приклад промислового феодалізму ХХІ століття.

"Вілкул-молодший у свій час потрапив на роботу в Єдині енергетичні системи і очолював там один із відділів корпорації Тимошенко-Лазаренка. Саме з тих часів бере початок формування політичного і фінансового підґрунтя для розвитку цього клану", - розповів народний депутат.

Втім, під час війни за Північний гірничо-збагачувальний комбінат, яка вибухнула між Тимошенко та Ахметовим на початку 2000-х, клан Вілкулів перебіг у табір останнього, більш сильного на той час покровителя. Після заволодіння ГЗК, Ахметов віддячив родині Вілкулів просуванням їх політичною драбиною.

"Фактор наближеності до олігарха Ахметова призвів до того, що в підсумку батько став спочатку головою обласної ради, коли син був народним депутатом. А вже потім батько став мером Кривого Рогу. Кривий Ріг - це такий собі електоральний заповідник, хоч в плані стихійної проукраїнськості це місто можливо навіть і більш українське, ніж Дніпро", - зазначив Денисенко.

Окрім цього, народний депутат зауважив, що Вілкули не бояться відкрито говорити про свою проросійську позицію.

"Це люди, які не бояться називати війну в Україні не агресією з боку Російської Федерації, а громадянською війною. Це люди, які пропагують навколо себе цінності "русского міра". Вони організовують, підтримують і охороняють антидержавні заходи московського патріархату, вони активно працюють над впровадженням російських пропагандистських концептів через наші місцеві і загальнодержавні медіа", - додав Андрій Денисенко.

Не обійшов увагою політик і останні тенденції у Дніпрі, які свідчать про те, що колишні закляті вороги з клану Вілкулів та клану Корбана-Філатова раптово знайшли спільну мову як у політичних, так і в економічних питаннях.

"Вілкулівська фракція повністю голосує як треба Філатову. Між ними домовленість, яка передбачає те, що Філатов з Корбаном не лізуть в Кривбас, а Вілкул не лізе в Дніпро і віддає на використання свою фракцію у міськраді", - додав Денисенко.

Таким чином, ми бачимо, що одіозний політик Олександр Вілкул та його батько не цураються бігати від однієї олігархічної групи до іншої. Починаючи з команди Тимошенко-Лазаренка, Вілкули забувають свої політичні переконання і ставлять на перше місце економічну вигоду. Саме на цьому підґрунті вони знайшли спільну мову і з кланом Корбана-Філатов, який для вілкулівської команди поступово перетворюється з найзапекліших політичних ворогів на найкращих економічного партнерів.

Варто зазначити, що нещодавно з'явилася інформація, що Корбан і Філатов втекли від Порошенко та намагаються приєднатися до Тимошенко. Остання, до слова, на ряду з Вілкулами стала героїнею сюжету російського пропагандиста Анатолія Шарія, який відмиває їх в очах свої глядачів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...