App Store Google Play

Від Тимошенко до Корбана - Денисенко розклав політичний шлях Вілкула

13 Липня 16:40
Від Тимошенко до Корбана - Денисенко розклав політичний шлях Вілкула

Народний депутат України Андрій Денисенко у телепрограмі "Закрита зона" розповів про становлення політичного клану Вілкулів наприкінці минулого століття під патронатом Юлії Тимошенко та його нинішню активну співпрацю з дніпровською командою Корбана-Філатова, передає Дніпроград.

За словами Андрія Денисенка, родина Вілкулів - це класичний приклад промислового феодалізму ХХІ століття.

"Вілкул-молодший у свій час потрапив на роботу в Єдині енергетичні системи і очолював там один із відділів корпорації Тимошенко-Лазаренка. Саме з тих часів бере початок формування політичного і фінансового підґрунтя для розвитку цього клану", - розповів народний депутат.

Втім, під час війни за Північний гірничо-збагачувальний комбінат, яка вибухнула між Тимошенко та Ахметовим на початку 2000-х, клан Вілкулів перебіг у табір останнього, більш сильного на той час покровителя. Після заволодіння ГЗК, Ахметов віддячив родині Вілкулів просуванням їх політичною драбиною.

"Фактор наближеності до олігарха Ахметова призвів до того, що в підсумку батько став спочатку головою обласної ради, коли син був народним депутатом. А вже потім батько став мером Кривого Рогу. Кривий Ріг - це такий собі електоральний заповідник, хоч в плані стихійної проукраїнськості це місто можливо навіть і більш українське, ніж Дніпро", - зазначив Денисенко.

Окрім цього, народний депутат зауважив, що Вілкули не бояться відкрито говорити про свою проросійську позицію.

"Це люди, які не бояться називати війну в Україні не агресією з боку Російської Федерації, а громадянською війною. Це люди, які пропагують навколо себе цінності "русского міра". Вони організовують, підтримують і охороняють антидержавні заходи московського патріархату, вони активно працюють над впровадженням російських пропагандистських концептів через наші місцеві і загальнодержавні медіа", - додав Андрій Денисенко.

Не обійшов увагою політик і останні тенденції у Дніпрі, які свідчать про те, що колишні закляті вороги з клану Вілкулів та клану Корбана-Філатова раптово знайшли спільну мову як у політичних, так і в економічних питаннях.

"Вілкулівська фракція повністю голосує як треба Філатову. Між ними домовленість, яка передбачає те, що Філатов з Корбаном не лізуть в Кривбас, а Вілкул не лізе в Дніпро і віддає на використання свою фракцію у міськраді", - додав Денисенко.

Таким чином, ми бачимо, що одіозний політик Олександр Вілкул та його батько не цураються бігати від однієї олігархічної групи до іншої. Починаючи з команди Тимошенко-Лазаренка, Вілкули забувають свої політичні переконання і ставлять на перше місце економічну вигоду. Саме на цьому підґрунті вони знайшли спільну мову і з кланом Корбана-Філатов, який для вілкулівської команди поступово перетворюється з найзапекліших політичних ворогів на найкращих економічного партнерів.

Варто зазначити, що нещодавно з'явилася інформація, що Корбан і Філатов втекли від Порошенко та намагаються приєднатися до Тимошенко. Остання, до слова, на ряду з Вілкулами стала героїнею сюжету російського пропагандиста Анатолія Шарія, який відмиває їх в очах свої глядачів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...