App Store Google Play

Від Тимошенко до Корбана - Денисенко розклав політичний шлях Вілкула

13 Липня 16:40
Від Тимошенко до Корбана - Денисенко розклав політичний шлях Вілкула

Народний депутат України Андрій Денисенко у телепрограмі "Закрита зона" розповів про становлення політичного клану Вілкулів наприкінці минулого століття під патронатом Юлії Тимошенко та його нинішню активну співпрацю з дніпровською командою Корбана-Філатова, передає Дніпроград.

За словами Андрія Денисенка, родина Вілкулів - це класичний приклад промислового феодалізму ХХІ століття.

"Вілкул-молодший у свій час потрапив на роботу в Єдині енергетичні системи і очолював там один із відділів корпорації Тимошенко-Лазаренка. Саме з тих часів бере початок формування політичного і фінансового підґрунтя для розвитку цього клану", - розповів народний депутат.

Втім, під час війни за Північний гірничо-збагачувальний комбінат, яка вибухнула між Тимошенко та Ахметовим на початку 2000-х, клан Вілкулів перебіг у табір останнього, більш сильного на той час покровителя. Після заволодіння ГЗК, Ахметов віддячив родині Вілкулів просуванням їх політичною драбиною.

"Фактор наближеності до олігарха Ахметова призвів до того, що в підсумку батько став спочатку головою обласної ради, коли син був народним депутатом. А вже потім батько став мером Кривого Рогу. Кривий Ріг - це такий собі електоральний заповідник, хоч в плані стихійної проукраїнськості це місто можливо навіть і більш українське, ніж Дніпро", - зазначив Денисенко.

Окрім цього, народний депутат зауважив, що Вілкули не бояться відкрито говорити про свою проросійську позицію.

"Це люди, які не бояться називати війну в Україні не агресією з боку Російської Федерації, а громадянською війною. Це люди, які пропагують навколо себе цінності "русского міра". Вони організовують, підтримують і охороняють антидержавні заходи московського патріархату, вони активно працюють над впровадженням російських пропагандистських концептів через наші місцеві і загальнодержавні медіа", - додав Андрій Денисенко.

Не обійшов увагою політик і останні тенденції у Дніпрі, які свідчать про те, що колишні закляті вороги з клану Вілкулів та клану Корбана-Філатова раптово знайшли спільну мову як у політичних, так і в економічних питаннях.

"Вілкулівська фракція повністю голосує як треба Філатову. Між ними домовленість, яка передбачає те, що Філатов з Корбаном не лізуть в Кривбас, а Вілкул не лізе в Дніпро і віддає на використання свою фракцію у міськраді", - додав Денисенко.

Таким чином, ми бачимо, що одіозний політик Олександр Вілкул та його батько не цураються бігати від однієї олігархічної групи до іншої. Починаючи з команди Тимошенко-Лазаренка, Вілкули забувають свої політичні переконання і ставлять на перше місце економічну вигоду. Саме на цьому підґрунті вони знайшли спільну мову і з кланом Корбана-Філатов, який для вілкулівської команди поступово перетворюється з найзапекліших політичних ворогів на найкращих економічного партнерів.

Варто зазначити, що нещодавно з'явилася інформація, що Корбан і Філатов втекли від Порошенко та намагаються приєднатися до Тимошенко. Остання, до слова, на ряду з Вілкулами стала героїнею сюжету російського пропагандиста Анатолія Шарія, який відмиває їх в очах свої глядачів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...