App Store Google Play

У Дніпрі зводять одразу два спортивні об'єкти

12 Липня 13:20
У Дніпрі зводять одразу два спортивні об'єкти

У Дніпрі будують відразу два спортивні об'єкти - Олімпійський дім і Зал ігрових видів спорту. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

Будівництво ведеться біля реконструйованого і відкритого минулого літа стадіону Олімпійських Резервів.

Олімпійський дім представлятиме собою сучасну будівлю, в якій будуть знаходитися роздягальні, тренерські, медіацентр, а також все необхідне для роботи та висвітлення змагань.

В свою чергу в Залі ігрових видів спорту будуть проходити змагання будь-якого рівня, починаючи від Всеукраїнських і закінчуючи чемпіонатами світу або Європи.

"Таким чином, Дніпропетровська область отримає величезну спортивну інфраструктуру, де тренуватимуться майбутні і нинішні чемпіони і проходитимуть змагання всіх рівнів", - підсумував голова ДніпроОДА.

Ще кілька років тому на цьому місці був старий "вбитий" стадіон. Завдяки ініціативі Народного Депутата від Дніпропетровської області та Президента ФФУ Андрія Павелко стадіон був спочатку переданий з державної власності в обласну, а потім реконструйований (фактично побудований «з нуля») за допомогою Фонду Регіонального Розвитку та Обласного бюджету.

Ідея побудувати в Дніпрі Зал ігрових видів спорту належить Святославу Олійнику, який вже зробив багато для розвитку і популяризації в Дніпропетровській області бадмінтону.

Цьогоріч команда ДніпроОДА збудує більше п'ятнадцяти спортивних об'єктів по всій Дніпропетровській області. Спорткомплекс, басейн і стадіони з професійним штучним покриттям, біговими доріжками, а також майданчиками для волейболу, баскетболу та воркаута.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...