App Store Google Play

У Дніпрі зводять одразу два спортивні об'єкти

12 Липня 13:20
У Дніпрі зводять одразу два спортивні об'єкти

У Дніпрі будують відразу два спортивні об'єкти - Олімпійський дім і Зал ігрових видів спорту. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

Будівництво ведеться біля реконструйованого і відкритого минулого літа стадіону Олімпійських Резервів.

Олімпійський дім представлятиме собою сучасну будівлю, в якій будуть знаходитися роздягальні, тренерські, медіацентр, а також все необхідне для роботи та висвітлення змагань.

В свою чергу в Залі ігрових видів спорту будуть проходити змагання будь-якого рівня, починаючи від Всеукраїнських і закінчуючи чемпіонатами світу або Європи.

"Таким чином, Дніпропетровська область отримає величезну спортивну інфраструктуру, де тренуватимуться майбутні і нинішні чемпіони і проходитимуть змагання всіх рівнів", - підсумував голова ДніпроОДА.

Ще кілька років тому на цьому місці був старий "вбитий" стадіон. Завдяки ініціативі Народного Депутата від Дніпропетровської області та Президента ФФУ Андрія Павелко стадіон був спочатку переданий з державної власності в обласну, а потім реконструйований (фактично побудований «з нуля») за допомогою Фонду Регіонального Розвитку та Обласного бюджету.

Ідея побудувати в Дніпрі Зал ігрових видів спорту належить Святославу Олійнику, який вже зробив багато для розвитку і популяризації в Дніпропетровській області бадмінтону.

Цьогоріч команда ДніпроОДА збудує більше п'ятнадцяти спортивних об'єктів по всій Дніпропетровській області. Спорткомплекс, басейн і стадіони з професійним штучним покриттям, біговими доріжками, а також майданчиками для волейболу, баскетболу та воркаута.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...