App Store Google Play

У Дніпрі зводять одразу два спортивні об'єкти

12 Липня 13:20
У Дніпрі зводять одразу два спортивні об'єкти

У Дніпрі будують відразу два спортивні об'єкти - Олімпійський дім і Зал ігрових видів спорту. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

Будівництво ведеться біля реконструйованого і відкритого минулого літа стадіону Олімпійських Резервів.

Олімпійський дім представлятиме собою сучасну будівлю, в якій будуть знаходитися роздягальні, тренерські, медіацентр, а також все необхідне для роботи та висвітлення змагань.

В свою чергу в Залі ігрових видів спорту будуть проходити змагання будь-якого рівня, починаючи від Всеукраїнських і закінчуючи чемпіонатами світу або Європи.

"Таким чином, Дніпропетровська область отримає величезну спортивну інфраструктуру, де тренуватимуться майбутні і нинішні чемпіони і проходитимуть змагання всіх рівнів", - підсумував голова ДніпроОДА.

Ще кілька років тому на цьому місці був старий "вбитий" стадіон. Завдяки ініціативі Народного Депутата від Дніпропетровської області та Президента ФФУ Андрія Павелко стадіон був спочатку переданий з державної власності в обласну, а потім реконструйований (фактично побудований «з нуля») за допомогою Фонду Регіонального Розвитку та Обласного бюджету.

Ідея побудувати в Дніпрі Зал ігрових видів спорту належить Святославу Олійнику, який вже зробив багато для розвитку і популяризації в Дніпропетровській області бадмінтону.

Цьогоріч команда ДніпроОДА збудує більше п'ятнадцяти спортивних об'єктів по всій Дніпропетровській області. Спорткомплекс, басейн і стадіони з професійним штучним покриттям, біговими доріжками, а також майданчиками для волейболу, баскетболу та воркаута.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...