App Store Google Play

Свободу полоненим: дніпрян закликають долучитися до акції на підтримку бранців

11 Липня 10:20
Свободу полоненим: дніпрян закликають долучитися до акції на підтримку бранців

Світлини полонених, документальні стрічки та пісні про заручників. У Дніпрі на площі біля Парку ракет продовжується акція "Свободу - полоненим". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

"Свободу полоненим", - під таким гаслом в Дніпрі проходить акція на підтримку полонених. Громадська організація "Правозахисна група "СІЧ" влаштувала фотовиставку про військових, які знаходяться у полоні окупантів. Також протягом тижня на великому моніторі у Парку ракет транслюватимуться документальні відеоролики про українських заручників та кінострічка "Полонені".

"Підтримаймо тих, хто пожертвував власною волею, відстоюючи нашу свободу! Лише за офіційними даними досі у заручниках бойовиків на окупованих територіях лишаються 113 людей, 500 військових та цивільних рахуються зниклими безвісти. Кремль тримає за гратами понад 70 політв'язнів - громадян України. Усі ці люди потребують нашої підтримки", - зазначив активіст Владислав Мельничук.

Також активісти облаштували намет, де збиратимуть підписи небайдужих містян під зверненням до державної влади України з вимогою звільнення всіх громадян України, незаконно позбавлених волі на тимчасово окупованих територіях України та на території РФ.

"Збираємо підписи під зверненням до української влади з вимогами імплементації міжнародного гуманітарного права в питаннях, пов’язаних зі звільненням українських військовослужбовців та цивільних громадян України, забезпечення допуску міжнародних гуманітарних місій у місця незаконного утримання громадян України, створення комісії з питань Мінських угод щодо обміну полоненими, ухвалення парламентом законопроекту про реабілітацію колишніх полонених тощо", - зазначив голова ГО "СІЧ-Дніпро" Кирило Дороленко.

Дніпрян закликають прийти на проспект Поля, 2В підтримати в'язнів та нагадати владі та всьому світові – полонених досі не звільнено.

Нагадаємо, вчора у Дніпрі пройшла акція "Свободу полоненим".

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...