App Store Google Play

Свободу полоненим: дніпрян закликають долучитися до акції на підтримку бранців

11 Липня 10:20
Свободу полоненим: дніпрян закликають долучитися до акції на підтримку бранців

Світлини полонених, документальні стрічки та пісні про заручників. У Дніпрі на площі біля Парку ракет продовжується акція "Свободу - полоненим". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

"Свободу полоненим", - під таким гаслом в Дніпрі проходить акція на підтримку полонених. Громадська організація "Правозахисна група "СІЧ" влаштувала фотовиставку про військових, які знаходяться у полоні окупантів. Також протягом тижня на великому моніторі у Парку ракет транслюватимуться документальні відеоролики про українських заручників та кінострічка "Полонені".

"Підтримаймо тих, хто пожертвував власною волею, відстоюючи нашу свободу! Лише за офіційними даними досі у заручниках бойовиків на окупованих територіях лишаються 113 людей, 500 військових та цивільних рахуються зниклими безвісти. Кремль тримає за гратами понад 70 політв'язнів - громадян України. Усі ці люди потребують нашої підтримки", - зазначив активіст Владислав Мельничук.

Також активісти облаштували намет, де збиратимуть підписи небайдужих містян під зверненням до державної влади України з вимогою звільнення всіх громадян України, незаконно позбавлених волі на тимчасово окупованих територіях України та на території РФ.

"Збираємо підписи під зверненням до української влади з вимогами імплементації міжнародного гуманітарного права в питаннях, пов’язаних зі звільненням українських військовослужбовців та цивільних громадян України, забезпечення допуску міжнародних гуманітарних місій у місця незаконного утримання громадян України, створення комісії з питань Мінських угод щодо обміну полоненими, ухвалення парламентом законопроекту про реабілітацію колишніх полонених тощо", - зазначив голова ГО "СІЧ-Дніпро" Кирило Дороленко.

Дніпрян закликають прийти на проспект Поля, 2В підтримати в'язнів та нагадати владі та всьому світові – полонених досі не звільнено.

Нагадаємо, вчора у Дніпрі пройшла акція "Свободу полоненим".

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...