App Store Google Play

Суд у Дніпрі не повірив, що литовці всерйоз збиралися змагатися у тендері на 310 мільйонів з Продрезервом Корбана

11 Липня 11:20
Суд у Дніпрі не повірив, що литовці всерйоз збиралися змагатися у тендері на 310 мільйонів з Продрезервом Корбана

Господарський суд Дніпропетровської області відмовив у задоволенні позову ТОВ «Понтем.Уа» щодо стягнення з департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради 5 тис. грн, сплачених за тендерну скаргу в АМКУ. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наші Гроші.

Йдеться про закупівлю послуг з організації харчування для школярів Дніпра очікуваною вартістю 310,04 млн грн, яку Департамент гуманітарної політики Дніпровської міськради оголосив у листопаді 2017 року.

Ще на етапі подання пропозицій фірма «Понтем.Уа» двічі успішно оскаржила дискримінаційні вимоги тендерної документації замовника. 15 березня 2018 року департамент відмінив закупівлю з обґрунтуванням «відсутність подальшої потреби у закупівлі».

Суд вирішив, що позивач не довів власний намір взяти участь у згаданій закупівлі, тож не може претендувати на фінансове відшкодування витрат за подану скаргу.

На переконання суду, згадана закупівля «була заблокована шляхом подання скарг в АМКУ». Тож, замовник відмінив «закупівлю, що блокується» та оголосив нові щодо кожного закладу окремо. При цьому, зазначив суд, «Понтем.Уа» не взяв участі у нових торгах, а отже, позивач не довів, що встановлені замовником дискримінаційні вимоги до процедури порушили його права.

Варто зазначити, що «Понтем.Уа» програла тендер компанії фірмі «Контракт Продрезерв 5», яка в підсумку отримала право годувати не лише школярів, але й дітей у дошкільних навчальних закладах. Остання має прямий зв'язок з радником міського голови Дніпра Геннадієм Корбаном.

Рішення про передачу харчування в дитсадках на аутсорсинг було прийняте цього року спеціально, «аби поліпшити якість харчування дітей і унеможливити зловживання» - так звучить офіційна версія. Насправді ж, Корбан таким чином підім’яв під себе увесь ринок дитячого харчування, а керована Філатовим міська рада збільшила обсяги бюджетного фінансування сніданків та обідів для маленьких дніпрян. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...