App Store Google Play

Суд у Дніпрі не повірив, що литовці всерйоз збиралися змагатися у тендері на 310 мільйонів з Продрезервом Корбана

11 Липня 11:20
Суд у Дніпрі не повірив, що литовці всерйоз збиралися змагатися у тендері на 310 мільйонів з Продрезервом Корбана

Господарський суд Дніпропетровської області відмовив у задоволенні позову ТОВ «Понтем.Уа» щодо стягнення з департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради 5 тис. грн, сплачених за тендерну скаргу в АМКУ. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наші Гроші.

Йдеться про закупівлю послуг з організації харчування для школярів Дніпра очікуваною вартістю 310,04 млн грн, яку Департамент гуманітарної політики Дніпровської міськради оголосив у листопаді 2017 року.

Ще на етапі подання пропозицій фірма «Понтем.Уа» двічі успішно оскаржила дискримінаційні вимоги тендерної документації замовника. 15 березня 2018 року департамент відмінив закупівлю з обґрунтуванням «відсутність подальшої потреби у закупівлі».

Суд вирішив, що позивач не довів власний намір взяти участь у згаданій закупівлі, тож не може претендувати на фінансове відшкодування витрат за подану скаргу.

На переконання суду, згадана закупівля «була заблокована шляхом подання скарг в АМКУ». Тож, замовник відмінив «закупівлю, що блокується» та оголосив нові щодо кожного закладу окремо. При цьому, зазначив суд, «Понтем.Уа» не взяв участі у нових торгах, а отже, позивач не довів, що встановлені замовником дискримінаційні вимоги до процедури порушили його права.

Варто зазначити, що «Понтем.Уа» програла тендер компанії фірмі «Контракт Продрезерв 5», яка в підсумку отримала право годувати не лише школярів, але й дітей у дошкільних навчальних закладах. Остання має прямий зв'язок з радником міського голови Дніпра Геннадієм Корбаном.

Рішення про передачу харчування в дитсадках на аутсорсинг було прийняте цього року спеціально, «аби поліпшити якість харчування дітей і унеможливити зловживання» - так звучить офіційна версія. Насправді ж, Корбан таким чином підім’яв під себе увесь ринок дитячого харчування, а керована Філатовим міська рада збільшила обсяги бюджетного фінансування сніданків та обідів для маленьких дніпрян. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...