App Store Google Play

Радника Філатова звинувачують у державній зраді та співпраці з окупантами

11 Липня 19:30
Радника Філатова звинувачують у державній зраді та співпраці з окупантами

Прокуратура та Служба безпеки України провели обшуки з місцем проживання одіозного судді-втікача з Криму та неофіційного радника міського голови Філатова Валерія Чорнобука, якого підозрюють у державній зраді. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає Дніпроград.

"Підривна діяльність Чорнобука В.І. в наданні допомоги іноземній державі та її представникам у переході судів АР Крим на здійснення правосуддя на підставі законодавства іноземної держави-Російської Федерації призвели до забезпечення функціонування незаконно створених судових органів, посилення заходів тимчасової окупації півострова Крим", - повідомив Луценко.

Чорнобука неодноразово пов'язували з міським головою Дніпра Борисом Філатовим - суддя-зрадник вирішував питання "взаємодії" з правоохоронцями. Цю інформацію підтвердив і колишній керівник нині Муніципальної варти Кирило Харахулах.

"Мене,  як колишнього керівника КП Муніципальна поліція, який був присутній на робочих нарадах у міськвиконкомі Дніпра, при міському голові і на яких як радник міського голови був присутній пан Чорнобук, цікавить питання - чому правоохоронні органи, які 4 роки як мають інформацію про кримські "подвиги"  Чорнобука, не зупинили його діяльності уже в цій новій якості в Дніпрі? А щодо питань до міського голови Дніпра, то я їх не маю - тут все ясно - йому потрібні слухняні виконавці, незалежно від кількості брудних плям на мундирі", - написав Харахулах.

Зокрема, як відомо, Валерій Чорнобук у свій час допомагав Російській Федерації налагоджувати роботу судової системи в Криму, а також закликав колег переходити на сторону РФ.

Втім, як можна побачити, це не завадило дніпровській міській владі "взяти під крило" колаборанта та працювати з ним. Наразі Чорнобуку повідомлено про підозру у вчиненні державної зради за ч.1 ст.111 КК України.

Варто зазначити про цікавий збіг. Напередодні, після декількох інформаційних атак на Аульську хлорпереливну станцію з боку команди Корбана-Філатова, на підприємство сталася спроба кібератаки російськими спецслубами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...