App Store Google Play

Понад 13 мільйонів гривень виділили з облбюджету на співфінансування проектів ОТГ Січеславщини

11 Липня 15:40
Понад 13 мільйонів гривень виділили з облбюджету на співфінансування проектів ОТГ Січеславщини

Сьогодні, 11 липня, головам 21 ОТГ Січеславщини, які перемогли у щорічному конкурсі на співфінансування проектів, вручили символічні сертифікати на знак початку співпраці. Так, обласна рада забезпечить частину фінансування проектів, направлених на місцевий розвиток. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – приміщення облради.

Як зазначається, більше 13 мільйонів гривень виділили з обласного бюджету на співфінансування проектів ОТГ – переможців цьогорічного конкурсу. Загалом у конкурсі взяли участь 29 об’єднаних громад, з яких допомогу від обласної ради на свої проекти отримають 21 ОТГ.

«Вже третій рік поспіль триває конкурс на співфінансування проектів ОТГ з обласного бюджету. Ми врахували запит громад про допомогу і поновили цей конкурс після невеликої перерви. Йдеться про співфінансування проектів ОТГ, які стосуються покращення місцевої інфраструктури. Саме мешканці громад визначають, що необхідно розвивати, будувати чи ремонтувати. Обласна рада забезпечує 50% фінансування», - пояснив голова облради Гліб Пригунов.

Першочергові проблеми, які визначили для себе ОТГ стосуються вуличного освітлення, впровадження енергозберігаючих заходів в школах та садочках, створення просторів для дозвілля, ролердрому, ремонт амбулаторії та інші.

Роботи за більшістю проектів вже розпочалися та триватимуть до кінця року. Тож фінансове забезпечення з бюджету облради має надійти найближчим часом.

«Основний виклик, який стоїть сьогодні перед нами полягає у реалізації міжмуніципального партнерства. Так, в одному проекті зможуть приймати участь дві або більше громад – це одна з основних стратегічних цілей обласної ради в рамках децентралізації», - додав заступник голови обласної ради Мгер Куюмчян.

Раніше повідомлялося, що Дніпропетровська обласна рада однією із перших в країні ухвалила бюджет 2018. Медицина, освіта і культура – на ці, і не тільки, напрямки облрада спрямувала значні кошти. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...