App Store Google Play

Понад 13 мільйонів гривень виділили з облбюджету на співфінансування проектів ОТГ Січеславщини

11 Липня 15:40
Понад 13 мільйонів гривень виділили з облбюджету на співфінансування проектів ОТГ Січеславщини

Сьогодні, 11 липня, головам 21 ОТГ Січеславщини, які перемогли у щорічному конкурсі на співфінансування проектів, вручили символічні сертифікати на знак початку співпраці. Так, обласна рада забезпечить частину фінансування проектів, направлених на місцевий розвиток. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – приміщення облради.

Як зазначається, більше 13 мільйонів гривень виділили з обласного бюджету на співфінансування проектів ОТГ – переможців цьогорічного конкурсу. Загалом у конкурсі взяли участь 29 об’єднаних громад, з яких допомогу від обласної ради на свої проекти отримають 21 ОТГ.

«Вже третій рік поспіль триває конкурс на співфінансування проектів ОТГ з обласного бюджету. Ми врахували запит громад про допомогу і поновили цей конкурс після невеликої перерви. Йдеться про співфінансування проектів ОТГ, які стосуються покращення місцевої інфраструктури. Саме мешканці громад визначають, що необхідно розвивати, будувати чи ремонтувати. Обласна рада забезпечує 50% фінансування», - пояснив голова облради Гліб Пригунов.

Першочергові проблеми, які визначили для себе ОТГ стосуються вуличного освітлення, впровадження енергозберігаючих заходів в школах та садочках, створення просторів для дозвілля, ролердрому, ремонт амбулаторії та інші.

Роботи за більшістю проектів вже розпочалися та триватимуть до кінця року. Тож фінансове забезпечення з бюджету облради має надійти найближчим часом.

«Основний виклик, який стоїть сьогодні перед нами полягає у реалізації міжмуніципального партнерства. Так, в одному проекті зможуть приймати участь дві або більше громад – це одна з основних стратегічних цілей обласної ради в рамках децентралізації», - додав заступник голови обласної ради Мгер Куюмчян.

Раніше повідомлялося, що Дніпропетровська обласна рада однією із перших в країні ухвалила бюджет 2018. Медицина, освіта і культура – на ці, і не тільки, напрямки облрада спрямувала значні кошти. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...