App Store Google Play

Голос жінки має силу: у Дніпрі стартував проект, що навчить жінок блогерству та відстоюванню своїх прав

11 Липня 21:00
Голос жінки має силу: у Дніпрі стартував проект, що навчить жінок блогерству та відстоюванню своїх прав

Вчора, 10 липня, у Дніпрі стартував проект «Голос жінки має силу», що має на меті навчити жінок блогерству та відстоюванню своїх прав. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу «Катаріс Донецьк».

Метою проекту є навчання жінок блогерству та створення платформи для комунікації жінок-лідерів задля відстоювання інтересів внутрішньо переміщених жінок, адвокації та висвітлення резонансних справ (завдяки блогам) на міському, регіональному та загальноукраїнському рівні. Також учасники проекту шукають і готові взятись за декілька судових справ та завдяки висвітленню їх у блогах позитивно впливати на хід розгляду цих справ. Він об’єднує 7 регіонів України, зокрема: Закарпатська, Запорізька, Харківська, Дніпропетровська, Луганська область, Суми та Чернівці.

«Проблеми у кожному регіоні приблизно однакові. Коли про одні й ті самі питання починає говорити вся Україна, це має неймовірно потужний вплив. Ми віримо, що об’єднані жінки – блогерки – це потужна рушійна сила. Наразі в Дніпрі та області нам необхідно виокремити судові справи та долучити блогерів до висвітлення процесу їх опрацювання, це неодмінно має покращити очікувані результати по цих справах, побудувати кращий діалог між владою та громадськістю», – зазначила координатор проекту від ГО «Фундація прав людини» Юлія Панченко.

Проект презентували представники благодійного фонду «Карітас Донецьк» у Центральній міській бібліотеці м. Дніпра. Під час круглого столу представники місцевого самоврядування, правозахисних та благодійних організацій визначили коло гострих питань, що потребують висвітлення та найбільшої уваги з боку громадськості.

«Саме для вирішення проблем, що всіх нас єднають, Карітас планує стати центром взаємодії між потребуючими правового захисту особами та правозахисними організаціями. Ми шукаємо активних людей, що прагнуть до дії, які можуть довести, що голос жінки дійсно має силу», - наголосив представник благодійного фонду «Карітас Донецьк» Вадим Хоменко.

Проект передбачає також проведення дводенних тренінгів з блогерства та адвокації, що заплановані Карітасом на початок серпня.

Нагадаємо, що успішні жіночі бізнес-проекти Дніпропетровщини були представлені на Всеукраїнському нетворкінгу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...