App Store Google Play

Голос жінки має силу: у Дніпрі стартував проект, що навчить жінок блогерству та відстоюванню своїх прав

11.07.2018 21:00
Голос жінки має силу: у Дніпрі стартував проект, що навчить жінок блогерству та відстоюванню своїх прав

Вчора, 10 липня, у Дніпрі стартував проект «Голос жінки має силу», що має на меті навчити жінок блогерству та відстоюванню своїх прав. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу «Катаріс Донецьк».

Метою проекту є навчання жінок блогерству та створення платформи для комунікації жінок-лідерів задля відстоювання інтересів внутрішньо переміщених жінок, адвокації та висвітлення резонансних справ (завдяки блогам) на міському, регіональному та загальноукраїнському рівні. Також учасники проекту шукають і готові взятись за декілька судових справ та завдяки висвітленню їх у блогах позитивно впливати на хід розгляду цих справ. Він об’єднує 7 регіонів України, зокрема: Закарпатська, Запорізька, Харківська, Дніпропетровська, Луганська область, Суми та Чернівці.

«Проблеми у кожному регіоні приблизно однакові. Коли про одні й ті самі питання починає говорити вся Україна, це має неймовірно потужний вплив. Ми віримо, що об’єднані жінки – блогерки – це потужна рушійна сила. Наразі в Дніпрі та області нам необхідно виокремити судові справи та долучити блогерів до висвітлення процесу їх опрацювання, це неодмінно має покращити очікувані результати по цих справах, побудувати кращий діалог між владою та громадськістю», – зазначила координатор проекту від ГО «Фундація прав людини» Юлія Панченко.

Проект презентували представники благодійного фонду «Карітас Донецьк» у Центральній міській бібліотеці м. Дніпра. Під час круглого столу представники місцевого самоврядування, правозахисних та благодійних організацій визначили коло гострих питань, що потребують висвітлення та найбільшої уваги з боку громадськості.

«Саме для вирішення проблем, що всіх нас єднають, Карітас планує стати центром взаємодії між потребуючими правового захисту особами та правозахисними організаціями. Ми шукаємо активних людей, що прагнуть до дії, які можуть довести, що голос жінки дійсно має силу», - наголосив представник благодійного фонду «Карітас Донецьк» Вадим Хоменко.

Проект передбачає також проведення дводенних тренінгів з блогерства та адвокації, що заплановані Карітасом на початок серпня.

Нагадаємо, що успішні жіночі бізнес-проекти Дніпропетровщини були представлені на Всеукраїнському нетворкінгу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...