App Store Google Play

Голос жінки має силу: у Дніпрі стартував проект, що навчить жінок блогерству та відстоюванню своїх прав

11 Липня 21:00
Голос жінки має силу: у Дніпрі стартував проект, що навчить жінок блогерству та відстоюванню своїх прав

Вчора, 10 липня, у Дніпрі стартував проект «Голос жінки має силу», що має на меті навчити жінок блогерству та відстоюванню своїх прав. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу «Катаріс Донецьк».

Метою проекту є навчання жінок блогерству та створення платформи для комунікації жінок-лідерів задля відстоювання інтересів внутрішньо переміщених жінок, адвокації та висвітлення резонансних справ (завдяки блогам) на міському, регіональному та загальноукраїнському рівні. Також учасники проекту шукають і готові взятись за декілька судових справ та завдяки висвітленню їх у блогах позитивно впливати на хід розгляду цих справ. Він об’єднує 7 регіонів України, зокрема: Закарпатська, Запорізька, Харківська, Дніпропетровська, Луганська область, Суми та Чернівці.

«Проблеми у кожному регіоні приблизно однакові. Коли про одні й ті самі питання починає говорити вся Україна, це має неймовірно потужний вплив. Ми віримо, що об’єднані жінки – блогерки – це потужна рушійна сила. Наразі в Дніпрі та області нам необхідно виокремити судові справи та долучити блогерів до висвітлення процесу їх опрацювання, це неодмінно має покращити очікувані результати по цих справах, побудувати кращий діалог між владою та громадськістю», – зазначила координатор проекту від ГО «Фундація прав людини» Юлія Панченко.

Проект презентували представники благодійного фонду «Карітас Донецьк» у Центральній міській бібліотеці м. Дніпра. Під час круглого столу представники місцевого самоврядування, правозахисних та благодійних організацій визначили коло гострих питань, що потребують висвітлення та найбільшої уваги з боку громадськості.

«Саме для вирішення проблем, що всіх нас єднають, Карітас планує стати центром взаємодії між потребуючими правового захисту особами та правозахисними організаціями. Ми шукаємо активних людей, що прагнуть до дії, які можуть довести, що голос жінки дійсно має силу», - наголосив представник благодійного фонду «Карітас Донецьк» Вадим Хоменко.

Проект передбачає також проведення дводенних тренінгів з блогерства та адвокації, що заплановані Карітасом на початок серпня.

Нагадаємо, що успішні жіночі бізнес-проекти Дніпропетровщини були представлені на Всеукраїнському нетворкінгу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...