App Store Google Play

ДніпроОДА капітально ремонтує дороги, за які ніхто не брався десятки років

11 Липня 15:00
ДніпроОДА капітально ремонтує дороги, за які ніхто не брався десятки років

ДніпроОДА капітально ремонтує дороги, за які ніхто не брався десятки років. У планах на 2018-й - укласти новий асфальт на 130 вулицях, три з них - нікопольські. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Відновлюємо дорожнє покриття в області. Уперше за десятки років вулиці не латають, а капітально ремонтують. Усе – завдяки позиції Президента України Петра Порошенка та його реформі децентралізації, – сказав Валентин Резніченко. – Цьогоріч новенький асфальт укладають на трьох вулицях Нікополя. Це найважливіші шляхи міста».

Вулиця Рижикова поєднує дві центральні дороги в Нікополі. Нею їздять сім міських маршрутів, а ще – автобуси приватних підприємств. Капремонт тут вже завершили. Шлях розширили, уклали новий асфальт, нанесли розмітку, встановили знаки, облаштували зупинки.

На фініші – капремонт вулиці Довгалевська.

«Це важливий інфраструктурний об’єкт міста, єдина дорога, яка веде до Новопавлівського району. Та стан її був критичний – у 2017-му тут можна було їхати лише зі швидкістю 5-10 км на годину. Усе через ями. Нині проведений капремонт. Залишилися тротуари, зупинки», – звітував начальник управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міськради Всеволод Зінченко.

На часі – капремонт однієї з центральних вулиць Нікополя – Електрометалургів. Її довжина – 3 км, половину дороги вже заасфальтували.

«Сказати, що дорога була погана, це нічого не сказати. Самі ями. Маневрувати на авто поміж них було складно. Нині половину вже відремонтували, їхати приємніше», – розповів місцевий мешканець Олександр Рибаченко.

Завершення всіх робіт – цьогоріч.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...