App Store Google Play

ДніпроОДА капітально ремонтує дороги, за які ніхто не брався десятки років

11 Липня 15:00
ДніпроОДА капітально ремонтує дороги, за які ніхто не брався десятки років

ДніпроОДА капітально ремонтує дороги, за які ніхто не брався десятки років. У планах на 2018-й - укласти новий асфальт на 130 вулицях, три з них - нікопольські. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Відновлюємо дорожнє покриття в області. Уперше за десятки років вулиці не латають, а капітально ремонтують. Усе – завдяки позиції Президента України Петра Порошенка та його реформі децентралізації, – сказав Валентин Резніченко. – Цьогоріч новенький асфальт укладають на трьох вулицях Нікополя. Це найважливіші шляхи міста».

Вулиця Рижикова поєднує дві центральні дороги в Нікополі. Нею їздять сім міських маршрутів, а ще – автобуси приватних підприємств. Капремонт тут вже завершили. Шлях розширили, уклали новий асфальт, нанесли розмітку, встановили знаки, облаштували зупинки.

На фініші – капремонт вулиці Довгалевська.

«Це важливий інфраструктурний об’єкт міста, єдина дорога, яка веде до Новопавлівського району. Та стан її був критичний – у 2017-му тут можна було їхати лише зі швидкістю 5-10 км на годину. Усе через ями. Нині проведений капремонт. Залишилися тротуари, зупинки», – звітував начальник управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міськради Всеволод Зінченко.

На часі – капремонт однієї з центральних вулиць Нікополя – Електрометалургів. Її довжина – 3 км, половину дороги вже заасфальтували.

«Сказати, що дорога була погана, це нічого не сказати. Самі ями. Маневрувати на авто поміж них було складно. Нині половину вже відремонтували, їхати приємніше», – розповів місцевий мешканець Олександр Рибаченко.

Завершення всіх робіт – цьогоріч.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...