App Store Google Play

ДніпроОДА капітально ремонтує дороги, за які ніхто не брався десятки років

11 Липня 15:00
ДніпроОДА капітально ремонтує дороги, за які ніхто не брався десятки років

ДніпроОДА капітально ремонтує дороги, за які ніхто не брався десятки років. У планах на 2018-й - укласти новий асфальт на 130 вулицях, три з них - нікопольські. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Відновлюємо дорожнє покриття в області. Уперше за десятки років вулиці не латають, а капітально ремонтують. Усе – завдяки позиції Президента України Петра Порошенка та його реформі децентралізації, – сказав Валентин Резніченко. – Цьогоріч новенький асфальт укладають на трьох вулицях Нікополя. Це найважливіші шляхи міста».

Вулиця Рижикова поєднує дві центральні дороги в Нікополі. Нею їздять сім міських маршрутів, а ще – автобуси приватних підприємств. Капремонт тут вже завершили. Шлях розширили, уклали новий асфальт, нанесли розмітку, встановили знаки, облаштували зупинки.

На фініші – капремонт вулиці Довгалевська.

«Це важливий інфраструктурний об’єкт міста, єдина дорога, яка веде до Новопавлівського району. Та стан її був критичний – у 2017-му тут можна було їхати лише зі швидкістю 5-10 км на годину. Усе через ями. Нині проведений капремонт. Залишилися тротуари, зупинки», – звітував начальник управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міськради Всеволод Зінченко.

На часі – капремонт однієї з центральних вулиць Нікополя – Електрометалургів. Її довжина – 3 км, половину дороги вже заасфальтували.

«Сказати, що дорога була погана, це нічого не сказати. Самі ями. Маневрувати на авто поміж них було складно. Нині половину вже відремонтували, їхати приємніше», – розповів місцевий мешканець Олександр Рибаченко.

Завершення всіх робіт – цьогоріч.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...