App Store Google Play

Вишкіл першої навчальної чоти табору Юний доброволець успішно завершився

10 Липня 09:40
Вишкіл першої навчальної чоти табору Юний доброволець успішно завершився

Вишкіл Першої навчальної чоти табору НПВ «Юний доброволець» успішно завершився. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку НЦ УДА у Facebook.

Як зазначається, за добровольчою традицією церемоніали УДА відбулися на галявині біля Дуба Махна. Під час урочистого вимаршу із Державним та Революційним прапорами крокували Юні добровольці. 

Юнаки та юначки виступали з лав за наказом Командира НЦ УДА та отримували посвідки про успішне проходження табору та шеврон Юного добровольця. Кращі таборовики отримали відзначення від друга Покутяки, четверту ступеневу відзнаку «Сталеве дубове листя», із першочерговою можливістю взяти участь у вишколі наступного року та отримати відзнаку третього ступеню. 

Для подальшої тісної співпрації та реалізації Всеукраїнської програми національно-патріотичного виховання молоді виховники організацій «Звитяга» та «Гайдамаки» отримали «Посібник організатору та інструктору військово-патріотичного виховання молоді». Крім цього, у бібліотеку виховних середовищ передані книги Василя Іванишина «Національна ідея», плакати «Воїн. Історія Українського війська» та інше.

За активну діяльність в організації таборування Юних добровольців почесною нагрудною відзнакою Командира НЦ УДА «Під проводом Архистратига Михаїла» відзначили заступницю командира 5-го ОБат УДА з тилового забезпечення подругу Отаманшу.

Зазначимо, що розпочався вишкіл Другої навчальної чоти. Всі бажаючі мешканці Дніпра та області можуть зголоситися на табір за контактними номерами: 097 760 63 32 або 095 116 36 46.

Раніше повідомлялося, що на базі навчального центру УДА відбулися заняття у "Школі піхоти" української добровольчої армії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...