App Store Google Play

Вишкіл першої навчальної чоти табору Юний доброволець успішно завершився

10 Липня 09:40
Вишкіл першої навчальної чоти табору Юний доброволець успішно завершився

Вишкіл Першої навчальної чоти табору НПВ «Юний доброволець» успішно завершився. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку НЦ УДА у Facebook.

Як зазначається, за добровольчою традицією церемоніали УДА відбулися на галявині біля Дуба Махна. Під час урочистого вимаршу із Державним та Революційним прапорами крокували Юні добровольці. 

Юнаки та юначки виступали з лав за наказом Командира НЦ УДА та отримували посвідки про успішне проходження табору та шеврон Юного добровольця. Кращі таборовики отримали відзначення від друга Покутяки, четверту ступеневу відзнаку «Сталеве дубове листя», із першочерговою можливістю взяти участь у вишколі наступного року та отримати відзнаку третього ступеню. 

Для подальшої тісної співпрації та реалізації Всеукраїнської програми національно-патріотичного виховання молоді виховники організацій «Звитяга» та «Гайдамаки» отримали «Посібник організатору та інструктору військово-патріотичного виховання молоді». Крім цього, у бібліотеку виховних середовищ передані книги Василя Іванишина «Національна ідея», плакати «Воїн. Історія Українського війська» та інше.

За активну діяльність в організації таборування Юних добровольців почесною нагрудною відзнакою Командира НЦ УДА «Під проводом Архистратига Михаїла» відзначили заступницю командира 5-го ОБат УДА з тилового забезпечення подругу Отаманшу.

Зазначимо, що розпочався вишкіл Другої навчальної чоти. Всі бажаючі мешканці Дніпра та області можуть зголоситися на табір за контактними номерами: 097 760 63 32 або 095 116 36 46.

Раніше повідомлялося, що на базі навчального центру УДА відбулися заняття у "Школі піхоти" української добровольчої армії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...