App Store Google Play

Вишкіл першої навчальної чоти табору Юний доброволець успішно завершився

10.07.2018 09:40
Вишкіл першої навчальної чоти табору Юний доброволець успішно завершився

Вишкіл Першої навчальної чоти табору НПВ «Юний доброволець» успішно завершився. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку НЦ УДА у Facebook.

Як зазначається, за добровольчою традицією церемоніали УДА відбулися на галявині біля Дуба Махна. Під час урочистого вимаршу із Державним та Революційним прапорами крокували Юні добровольці. 

Юнаки та юначки виступали з лав за наказом Командира НЦ УДА та отримували посвідки про успішне проходження табору та шеврон Юного добровольця. Кращі таборовики отримали відзначення від друга Покутяки, четверту ступеневу відзнаку «Сталеве дубове листя», із першочерговою можливістю взяти участь у вишколі наступного року та отримати відзнаку третього ступеню. 

Для подальшої тісної співпрації та реалізації Всеукраїнської програми національно-патріотичного виховання молоді виховники організацій «Звитяга» та «Гайдамаки» отримали «Посібник організатору та інструктору військово-патріотичного виховання молоді». Крім цього, у бібліотеку виховних середовищ передані книги Василя Іванишина «Національна ідея», плакати «Воїн. Історія Українського війська» та інше.

За активну діяльність в організації таборування Юних добровольців почесною нагрудною відзнакою Командира НЦ УДА «Під проводом Архистратига Михаїла» відзначили заступницю командира 5-го ОБат УДА з тилового забезпечення подругу Отаманшу.

Зазначимо, що розпочався вишкіл Другої навчальної чоти. Всі бажаючі мешканці Дніпра та області можуть зголоситися на табір за контактними номерами: 097 760 63 32 або 095 116 36 46.

Раніше повідомлялося, що на базі навчального центру УДА відбулися заняття у "Школі піхоти" української добровольчої армії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...