App Store Google Play

Кінофестиваль та виховання велокультури: у Дніпрі пройдуть «Дні Данії»

10 Липня 16:40
Кінофестиваль та виховання велокультури: у Дніпрі пройдуть «Дні Данії»

У Дніпрі пройдуть «Дні Данії» для обміну досвідом, цінностями та культурою, а також для кращого розуміння данського способу життя. Обласна рада та посольство Данії вже розпочали підготовку заходу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Як зазначається, сьогодні Данія є одним з найактивніших міжнародних партнерів України та Дніпропетровщини, зокрема. Тож важливо поглибити діалог між країнами. Бізнес-конференція, кінофестиваль та виховання велокультури – такими планують основні теми заходу.

Також під час проведення планується охопити такі теми, як: прозорість суспільства та розвиток демократії, проблематику сучасного міста, розумні рішення у сфері енергозбереження і ефективне управління відходами.

За даними Державної служби статистики України, за підсумками 2017 р. загальний обсяг торгівлі товарами і послугами між Україною і Данією зріс на 14,4% та склав 540,6 млн.дол.США. Український експорт зріс на 22,5% та склав 309,7 млн.дол.США. Імпорт збільшився на 0,6% та склав 164,5 млн.дол.США.

Традиційно, провідні позиції у торгівлі двох держав займають такі категорії товарів, як фармацевтика, текстильна продукція, машинне обладнання, хімічна продукція, с/г продукція.

«Налагодження міжнародних стосунків – це один із пріоритетів роботи обласної ради. І дуже важливо, аби ці стосунки не обмежувались лише дипломатичними заходами, але й «виходили у світ». «Дні Данії у Дніпрі» - це ще один крок у процесі обміну найкращими надбання з нашими іноземними партнерами» - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Проведення «Днів Данії у Дніпрі» заплановано на осінь. У зв’язку з цим обласна рада чекає від мешканців Дніпропетровщини пропозицій щодо плану заходів. Всі бажаючі можуть надіслати власні ідеї на електронну адресу: [email protected].com.

Нагадаємо, що минулого року напроти будівлі Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулось урочисте підняття прапора України та Європейського Союзу на честь відзначення Дня Європи у нашій державі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...