App Store Google Play

Дніпрян запрошують на виставку, присвячену легенді чотирьох видів спорту

10.07.2018 17:40
Дніпрян запрошують на виставку, присвячену легенді чотирьох видів спорту

12 липня дніпрян запрошують відвідати виставку, присвячену легенді чотирьох видів спорту Володимиру Окорокову.  Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів технічної виставки.

«Музей «Машина Часу» створений для формування інженерної думки підростаючого покоління. Крім того, з самого початку існування в музеї існує колекція спортивних автівок. Протягом семи місяців ми готували виставку, присвячену чотириразовому майстру спорту Володимиру Окорокову. Вона базується на фотоматеріалах та спогадах легендарного спортсмена. До того ж, ми представимо три велосипеда, один мотоцикл та три автівки. Вся зазначена техніка безпосередньо пов’язана з Володимиром Окороковим», - розповів директор Технічного музею «Машини Часу» Михайло Прудніков.

Як зазначається, саме особисте знайомство зі спортсменом надихнуло організаторів на створення експозиції. Відомо, що Володимир Окороков є майстром спорту з мото- та авто- та двічі з велоспорту.

«Автоспорт у Дніпрі став більш цікавим та вагомим після появи Володимира Окорокова в нашій команді, адже на той час він вже був майстром спорту. Наш з ним тандем майже з першої гонки приніс результат. Наша мета завжди була одноголоса – не менше призового місця. Тож у 1979 році наш екіпаж став першим у Дніпрі, який посів перше місце в ралі», - поділився перший штурман Володимира Окорокова Борис Пергат.

Завтра, 11 червня, в день ювілею Володимира Окорокова під час закритої презентації у музеї «Машина Часу» відкриється стенд, присвячений досягненням майстра спорту.

Всіх дніпрян та гостей міста запрошують на відкриття виставки 12 липня о 12:00. Вона триватиме протягом року, поповнюючись родзинками та розповідями про спортивні досягнення.

Раніше повідомлялося, що  у Дніпрі проходив унікальний техніко-художній проект «Автомобіль – література – мистецтво». Він поєднав три несумісних, на перший погляд, сфери: машину, книгу та картину. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...