App Store Google Play

Дніпровська політехніка може стати навчальним центром "Індустрії 4.0"

6 Липня 12:00
Дніпровська політехніка може стати навчальним центром "Індустрії 4.0"

Сьогодні, 6 липня, представники руху "Індустрія 4.0" налаштували контакти з адміністрацією та викладачами Дніпровської політехніки, аби встановити зв’язки з дніпровським ІТ-кластером. Зустріч відбулась під час другої конференції «Індустрія 4.0 в промисловості». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – приміщення Дніпровської політехніки.

Індустрія 4.0 в Україні існує протягом двох років, об’єднуючи близько 100 представників промислових підприємств, інжинірингових компаній та ІТ. Створення регіональних центрів Індустрії 4.0 – один з напрямків руху, мета якого покращити взаємозв’язки ВНЗ з ринком.

«Сьогодні ми розпочинаємо діалог з Дніпровською політехнікою, аби в майбутньому створити центр Індустрії 4.0, залучаючи місцеву владу та промислові підприємства. Центр 4.0 створюються на базі лише обраних навчальних закладів. У Дніпрі ми обрали політехніку, адже цей ВНЗ - номер один у місті», - пояснив директор асоціації підприємств промислової автоматизації України, координатор руху «Індустрія 4.0» Олександр Юрчак.

Як зазначається, регіональний центр 4.0 включає в себе чотири складових: нові навчальні курси в ВНЗ, масові знання з населенням, нетворкінг та активний рівень розробки індустрії.

Фахівець зазначив, що Дніпро має науковий та промисловий потенціал, які потрібно розвивати. Якщо вдасться домовитися, то в майбутньому такий центр з’явиться у Дніпрі, адже це вклад з обох сторін.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбулася презентація, в ході якої містянам розповіли про Четверту промислову революцію у Європі та шляхи досягнення технічного перевороту у містах України. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...