App Store Google Play

Дніпровська політехніка може стати навчальним центром "Індустрії 4.0"

6 Липня 12:00
Дніпровська політехніка може стати навчальним центром "Індустрії 4.0"

Сьогодні, 6 липня, представники руху "Індустрія 4.0" налаштували контакти з адміністрацією та викладачами Дніпровської політехніки, аби встановити зв’язки з дніпровським ІТ-кластером. Зустріч відбулась під час другої конференції «Індустрія 4.0 в промисловості». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – приміщення Дніпровської політехніки.

Індустрія 4.0 в Україні існує протягом двох років, об’єднуючи близько 100 представників промислових підприємств, інжинірингових компаній та ІТ. Створення регіональних центрів Індустрії 4.0 – один з напрямків руху, мета якого покращити взаємозв’язки ВНЗ з ринком.

«Сьогодні ми розпочинаємо діалог з Дніпровською політехнікою, аби в майбутньому створити центр Індустрії 4.0, залучаючи місцеву владу та промислові підприємства. Центр 4.0 створюються на базі лише обраних навчальних закладів. У Дніпрі ми обрали політехніку, адже цей ВНЗ - номер один у місті», - пояснив директор асоціації підприємств промислової автоматизації України, координатор руху «Індустрія 4.0» Олександр Юрчак.

Як зазначається, регіональний центр 4.0 включає в себе чотири складових: нові навчальні курси в ВНЗ, масові знання з населенням, нетворкінг та активний рівень розробки індустрії.

Фахівець зазначив, що Дніпро має науковий та промисловий потенціал, які потрібно розвивати. Якщо вдасться домовитися, то в майбутньому такий центр з’явиться у Дніпрі, адже це вклад з обох сторін.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбулася презентація, в ході якої містянам розповіли про Четверту промислову революцію у Європі та шляхи досягнення технічного перевороту у містах України. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...
Ви колись намагалися знайти українців в Інстаграмі? Ну хоча б для того, аби влаштувати опитування їх думки про Укрзалізницю і її "сервіс". Я тут нещодавно спробувала. І виявилося, що це не так вже й п...
Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...