App Store Google Play

Дніпровська політехніка може стати навчальним центром "Індустрії 4.0"

6 Липня 12:00
Дніпровська політехніка може стати навчальним центром "Індустрії 4.0"

Сьогодні, 6 липня, представники руху "Індустрія 4.0" налаштували контакти з адміністрацією та викладачами Дніпровської політехніки, аби встановити зв’язки з дніпровським ІТ-кластером. Зустріч відбулась під час другої конференції «Індустрія 4.0 в промисловості». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – приміщення Дніпровської політехніки.

Індустрія 4.0 в Україні існує протягом двох років, об’єднуючи близько 100 представників промислових підприємств, інжинірингових компаній та ІТ. Створення регіональних центрів Індустрії 4.0 – один з напрямків руху, мета якого покращити взаємозв’язки ВНЗ з ринком.

«Сьогодні ми розпочинаємо діалог з Дніпровською політехнікою, аби в майбутньому створити центр Індустрії 4.0, залучаючи місцеву владу та промислові підприємства. Центр 4.0 створюються на базі лише обраних навчальних закладів. У Дніпрі ми обрали політехніку, адже цей ВНЗ - номер один у місті», - пояснив директор асоціації підприємств промислової автоматизації України, координатор руху «Індустрія 4.0» Олександр Юрчак.

Як зазначається, регіональний центр 4.0 включає в себе чотири складових: нові навчальні курси в ВНЗ, масові знання з населенням, нетворкінг та активний рівень розробки індустрії.

Фахівець зазначив, що Дніпро має науковий та промисловий потенціал, які потрібно розвивати. Якщо вдасться домовитися, то в майбутньому такий центр з’явиться у Дніпрі, адже це вклад з обох сторін.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбулася презентація, в ході якої містянам розповіли про Четверту промислову революцію у Європі та шляхи досягнення технічного перевороту у містах України. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...