App Store Google Play

Все починається з фундаменту, - Фагот підтримав перейменування області на Січеславську

5 Липня 11:00
Все починається з фундаменту, - Фагот підтримав перейменування області на Січеславську

Соліст українського гурту "Танок на майдані Конґо" Олег "Фагот" Михайлюта підтримав перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це він розповів в унікальному коментарі для Дніпрограду.

Фагот висловив всебічну підтримку громадській ініціативі перейменувати Дніпропетровщину на Січеславщину. Він переконаний, щоб йти в українське майбутнє - необхідно відновити всю правду про нашу історію.

"В словосполученні «Січеславська область» набагато більше музики, ніж в будь-якій іншій назві. Окрім того, саме "Січеславська" - є назвою, яка наповнена історією. Це важливо, адже все починається з фундаменту. І якщо є історична база, то було б неправильно нею нехтувати. Козаки - це одна з яскравих та потужних сторінок, котру вороги української державності принципово «шароварять» щоб знецінити. Ми ж в свою чергу, на противагу усьому, маємо про козаків говорити - публічно, вголос та з пошаною", - заявив Фагот.

Окрім того митець наголосив, що перейменування області на Січеславську стане кроком не тільки до завершення декомунізації, а й початком українізації.

"Без правильної ідеології державу не побудувати. Саме такі історичні назви є одним із шляхів до українізації. Переконаний, що це допоможе змінити старі комуністичні та мертві догми на віру у світле українське майбутнє. Якщо хочаб хтось зацікавитися етимологією походження назви "Січеславська" та зазирне трошки глибше в історію України, це вже буде маленька перемога, правильне позиціювання та український вектор розвитку", - наголосив Фагот.

Він також вважає, що питання декомунізації назви області є актуальним та потребує чи не найшвидшого вирішення.

Нагадаємо, український музикант, письменник, актор та телеведучий Антін Мухарський вважає, що Дніпропетровщину необхідно перейменувати на Січеславщину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...