App Store Google Play

Все починається з фундаменту, - Фагот підтримав перейменування області на Січеславську

5 Липня 11:00
Все починається з фундаменту, - Фагот підтримав перейменування області на Січеславську

Соліст українського гурту "Танок на майдані Конґо" Олег "Фагот" Михайлюта підтримав перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це він розповів в унікальному коментарі для Дніпрограду.

Фагот висловив всебічну підтримку громадській ініціативі перейменувати Дніпропетровщину на Січеславщину. Він переконаний, щоб йти в українське майбутнє - необхідно відновити всю правду про нашу історію.

"В словосполученні «Січеславська область» набагато більше музики, ніж в будь-якій іншій назві. Окрім того, саме "Січеславська" - є назвою, яка наповнена історією. Це важливо, адже все починається з фундаменту. І якщо є історична база, то було б неправильно нею нехтувати. Козаки - це одна з яскравих та потужних сторінок, котру вороги української державності принципово «шароварять» щоб знецінити. Ми ж в свою чергу, на противагу усьому, маємо про козаків говорити - публічно, вголос та з пошаною", - заявив Фагот.

Окрім того митець наголосив, що перейменування області на Січеславську стане кроком не тільки до завершення декомунізації, а й початком українізації.

"Без правильної ідеології державу не побудувати. Саме такі історичні назви є одним із шляхів до українізації. Переконаний, що це допоможе змінити старі комуністичні та мертві догми на віру у світле українське майбутнє. Якщо хочаб хтось зацікавитися етимологією походження назви "Січеславська" та зазирне трошки глибше в історію України, це вже буде маленька перемога, правильне позиціювання та український вектор розвитку", - наголосив Фагот.

Він також вважає, що питання декомунізації назви області є актуальним та потребує чи не найшвидшого вирішення.

Нагадаємо, український музикант, письменник, актор та телеведучий Антін Мухарський вважає, що Дніпропетровщину необхідно перейменувати на Січеславщину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...