App Store Google Play

Свободу – полоненим: дніпрян закликають підтримати воїнів, які є заручниками бойовиків

5 Липня 17:00
Свободу – полоненим: дніпрян закликають підтримати воїнів, які є заручниками бойовиків

У вівторок, 10 липня, у Дніпрі відбудеться мітинг "Свободу - полоненим". Таким чином Дніпро долучиться до всеукраїнської акції на підтримку тих, хто пожертвував власною волею, відстоюючи нашу свободу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

ГО "Українська асоціація полонених" спільно з ГО «Берегиня» та ГО «Правозахисна група «СІЧ» організує акцію у Дніпрі під гаслом – «Свобода – найцінніше в житті! Забуття – найстрашніше!»

Як зазначається, лише за офіційними даними досі у заручниках бойовиків на окупованих територіях лишаються 113 людей, 500 військових та цивільних рахуються зниклими безвісти. Кремль тримає за гратами понад 70 політв'язнів - громадян України.

Організатори запрошують журналістів та всіх небайдужих на акцію за адресою: проспект О. Поля, 2В (біля парку ракет) о 17:00. Мета заходу - нагадати владі та всьому світові – полонених досі не звільнено. Захід є аполітичним. Вітаються прапори України та портрети в'язнів кремля.

Учасники акції вимагають:

- звільнення всіх громадян України, незаконно позбавлених волі на тимчасово окупованих територіях України та території РФ.

- імплементації міжнародного гуманітарного права в питаннях, пов'язаних з утриманням в полоні та звільненням українських військовослужбовців та цивільних громадян України.

- забезпечити допуск міжнародних гуманітарних місій в місця незаконного утримання громадян України для контролю дотримання прав полонених.

- створення комісії з питань Мінських угод щодо обміну полонених.

- поширити дію Постанови КМУ від 31 січня 2018 № 38 на всіх осіб, які звільнені з полону (після спецперевірки),

- включити до порядку денного ВРУ і негайно розглянути законопроект про реабілітацію колишніх полонених.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...