App Store Google Play

Свободу – полоненим: дніпрян закликають підтримати воїнів, які є заручниками бойовиків

5 Липня 17:00
Свободу – полоненим: дніпрян закликають підтримати воїнів, які є заручниками бойовиків

У вівторок, 10 липня, у Дніпрі відбудеться мітинг "Свободу - полоненим". Таким чином Дніпро долучиться до всеукраїнської акції на підтримку тих, хто пожертвував власною волею, відстоюючи нашу свободу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

ГО "Українська асоціація полонених" спільно з ГО «Берегиня» та ГО «Правозахисна група «СІЧ» організує акцію у Дніпрі під гаслом – «Свобода – найцінніше в житті! Забуття – найстрашніше!»

Як зазначається, лише за офіційними даними досі у заручниках бойовиків на окупованих територіях лишаються 113 людей, 500 військових та цивільних рахуються зниклими безвісти. Кремль тримає за гратами понад 70 політв'язнів - громадян України.

Організатори запрошують журналістів та всіх небайдужих на акцію за адресою: проспект О. Поля, 2В (біля парку ракет) о 17:00. Мета заходу - нагадати владі та всьому світові – полонених досі не звільнено. Захід є аполітичним. Вітаються прапори України та портрети в'язнів кремля.

Учасники акції вимагають:

- звільнення всіх громадян України, незаконно позбавлених волі на тимчасово окупованих територіях України та території РФ.

- імплементації міжнародного гуманітарного права в питаннях, пов'язаних з утриманням в полоні та звільненням українських військовослужбовців та цивільних громадян України.

- забезпечити допуск міжнародних гуманітарних місій в місця незаконного утримання громадян України для контролю дотримання прав полонених.

- створення комісії з питань Мінських угод щодо обміну полонених.

- поширити дію Постанови КМУ від 31 січня 2018 № 38 на всіх осіб, які звільнені з полону (після спецперевірки),

- включити до порядку денного ВРУ і негайно розглянути законопроект про реабілітацію колишніх полонених.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...