App Store Google Play

Свободу – полоненим: дніпрян закликають підтримати воїнів, які є заручниками бойовиків

5 Липня 17:00
Свободу – полоненим: дніпрян закликають підтримати воїнів, які є заручниками бойовиків

У вівторок, 10 липня, у Дніпрі відбудеться мітинг "Свободу - полоненим". Таким чином Дніпро долучиться до всеукраїнської акції на підтримку тих, хто пожертвував власною волею, відстоюючи нашу свободу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

ГО "Українська асоціація полонених" спільно з ГО «Берегиня» та ГО «Правозахисна група «СІЧ» організує акцію у Дніпрі під гаслом – «Свобода – найцінніше в житті! Забуття – найстрашніше!»

Як зазначається, лише за офіційними даними досі у заручниках бойовиків на окупованих територіях лишаються 113 людей, 500 військових та цивільних рахуються зниклими безвісти. Кремль тримає за гратами понад 70 політв'язнів - громадян України.

Організатори запрошують журналістів та всіх небайдужих на акцію за адресою: проспект О. Поля, 2В (біля парку ракет) о 17:00. Мета заходу - нагадати владі та всьому світові – полонених досі не звільнено. Захід є аполітичним. Вітаються прапори України та портрети в'язнів кремля.

Учасники акції вимагають:

- звільнення всіх громадян України, незаконно позбавлених волі на тимчасово окупованих територіях України та території РФ.

- імплементації міжнародного гуманітарного права в питаннях, пов'язаних з утриманням в полоні та звільненням українських військовослужбовців та цивільних громадян України.

- забезпечити допуск міжнародних гуманітарних місій в місця незаконного утримання громадян України для контролю дотримання прав полонених.

- створення комісії з питань Мінських угод щодо обміну полонених.

- поширити дію Постанови КМУ від 31 січня 2018 № 38 на всіх осіб, які звільнені з полону (після спецперевірки),

- включити до порядку денного ВРУ і негайно розглянути законопроект про реабілітацію колишніх полонених.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...