App Store Google Play

Екс-депутатка РФ співатиме на фестивалі "Джаз на Дніпрі"

5 Липня 15:00
Екс-депутатка РФ співатиме на фестивалі "Джаз на Дніпрі"

З 20 по 22 липня у Дніпрі відбудеться ювілейний фестиваль Джаз на Дніпрі, учасниками якого будуть музичні зірки світового масштабу, зокрема і екс-депутатка РФ оперна співачка Марія Максакова. Про це сьогодні, 5 липня, під час прес-конференції повідомили організатори культурного заходу.

Ювілейний "Джаз на Дніпрі" відбудеться на території Монастирського острову. На фестивалі очікуються зірки джазу світового рівня. Зокрема, це Тріо Jacky Terrasson з Франції, Allan Harris з США, мультинародний колектив Jazz women band, а також українці Михайло та Людмила Кримови.

Як зазначила арт-директорка фестивалю Ганна Русскевич, цьогоріч фестиваль підготував декілька нововведень для гостей Джазу на Дніпрі.

"Цьогоріч наші гості зможуть відвідати цікаві фотозони, запланована фотовиставка, яку готує Марк Мілов і яка присвячена 50-річчю Джазу на Дніпрі. Все це буде на території основної сцени", - розповіла вона.

Окрім цього, зала перед сценою буде збільшена на третину за рахунок того, що організатори позбавляться столиків для гостей. Втім, ресторани все одно будуть функціонувати неподалік від концертної зони. 

Ще одною родзинкою цьогорічного фестивалю стануть нічні вечірки за участі зірок джазу.

«Джаз на Дніпрі» відкриється 20 липня виступом дніпровського колективу, а вже 21 липня о 17:30 на сцену вийдуть хедлайнери фестивалю. Кожен день включає в себе шестигодинний марафон джазової музики.

Відвідає дніпровський фестиваль і оперна співачка Марія Максакова, біженка з Росії та дружина вбитого у Києві російського політика Воронєнкова. У свій час Максакова голосувала за анексію Криму РФ, втім у 2016 році публічно вибачилася за це перед українцями та кримськими татарами.

Варто зазначити, що на організацію "Джазу на Дніпрі" міськрада витратить 4 мільйона.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...