App Store Google Play

У Дніпрі стартувала тренінгова програма для музейників від німецьких фахівців

4 Липня 17:40
У Дніпрі стартувала тренінгова програма для музейників від німецьких фахівців

Вчора, третього липня, у Дніпрі стартувала п’ятиденна тренінгова програма «Культ чи культура. Школа музейних компетенцій».  Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Як зазначається, тренінг для музейників з Дніпра та області проводять провідні українські та німецькі фахівці. Меред них: д-р Манфред Віхман та д-р Катрін Пассенс з Фундації «Берлінський мур», Сара Грандке з Меморіалу «Концентраційний табір Флоссернбюрг», а також відомі українські музейники: Зеновій Мазурик (Львів), Юлія Ваганова (Київ), Тетяна Пилипчук (Харків), Зоя Шинчук (Одеса) тощо.

У центрі уваги учасників тренінгу – методи реформування сучасного музею, переосмислення його як майданчику для включення у діалог та рефлексії.

«У світлі подій в Україні останніх років – від протестів на Майдані до збройних зіткнень на Сході та війни з російськими окупантами – очевидно, що саме музеї з їхньою широкою мапою покриття території країни та документальними, предметними свідченнями вітчизняної історії мають стати платформою для вкрай необхідного громадського діалогу», - йдеться в дописі.

Організаторами циклу тренінгів виступили: Український центр розвитку музейної справи Києва  у співпраці з Goethe-Institut та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, а також Український інститут національної пам'яті, який фінансував участь учасників заходу. 

«Слухаємо, переймаємо досвід роботи з суперечливою історичною спадщиною... Кому-кому, а німцям є що розказати...», - прокоментував на своїй сторінці у Facebook історик та засновник музею АТО Юрій Фанигін.

Раніше повідомлялося, що музейники Дніпра разом з європейськими експертами шукали «рецепт» створення сучасного музею

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...