App Store Google Play

У Дніпрі стартувала тренінгова програма для музейників від німецьких фахівців

4 Липня 17:40
У Дніпрі стартувала тренінгова програма для музейників від німецьких фахівців

Вчора, третього липня, у Дніпрі стартувала п’ятиденна тренінгова програма «Культ чи культура. Школа музейних компетенцій».  Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Як зазначається, тренінг для музейників з Дніпра та області проводять провідні українські та німецькі фахівці. Меред них: д-р Манфред Віхман та д-р Катрін Пассенс з Фундації «Берлінський мур», Сара Грандке з Меморіалу «Концентраційний табір Флоссернбюрг», а також відомі українські музейники: Зеновій Мазурик (Львів), Юлія Ваганова (Київ), Тетяна Пилипчук (Харків), Зоя Шинчук (Одеса) тощо.

У центрі уваги учасників тренінгу – методи реформування сучасного музею, переосмислення його як майданчику для включення у діалог та рефлексії.

«У світлі подій в Україні останніх років – від протестів на Майдані до збройних зіткнень на Сході та війни з російськими окупантами – очевидно, що саме музеї з їхньою широкою мапою покриття території країни та документальними, предметними свідченнями вітчизняної історії мають стати платформою для вкрай необхідного громадського діалогу», - йдеться в дописі.

Організаторами циклу тренінгів виступили: Український центр розвитку музейної справи Києва  у співпраці з Goethe-Institut та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, а також Український інститут національної пам'яті, який фінансував участь учасників заходу. 

«Слухаємо, переймаємо досвід роботи з суперечливою історичною спадщиною... Кому-кому, а німцям є що розказати...», - прокоментував на своїй сторінці у Facebook історик та засновник музею АТО Юрій Фанигін.

Раніше повідомлялося, що музейники Дніпра разом з європейськими експертами шукали «рецепт» створення сучасного музею

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...