App Store Google Play

У Дніпрі стартувала тренінгова програма для музейників від німецьких фахівців

4 Липня 17:40
У Дніпрі стартувала тренінгова програма для музейників від німецьких фахівців

Вчора, третього липня, у Дніпрі стартувала п’ятиденна тренінгова програма «Культ чи культура. Школа музейних компетенцій».  Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Як зазначається, тренінг для музейників з Дніпра та області проводять провідні українські та німецькі фахівці. Меред них: д-р Манфред Віхман та д-р Катрін Пассенс з Фундації «Берлінський мур», Сара Грандке з Меморіалу «Концентраційний табір Флоссернбюрг», а також відомі українські музейники: Зеновій Мазурик (Львів), Юлія Ваганова (Київ), Тетяна Пилипчук (Харків), Зоя Шинчук (Одеса) тощо.

У центрі уваги учасників тренінгу – методи реформування сучасного музею, переосмислення його як майданчику для включення у діалог та рефлексії.

«У світлі подій в Україні останніх років – від протестів на Майдані до збройних зіткнень на Сході та війни з російськими окупантами – очевидно, що саме музеї з їхньою широкою мапою покриття території країни та документальними, предметними свідченнями вітчизняної історії мають стати платформою для вкрай необхідного громадського діалогу», - йдеться в дописі.

Організаторами циклу тренінгів виступили: Український центр розвитку музейної справи Києва  у співпраці з Goethe-Institut та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, а також Український інститут національної пам'яті, який фінансував участь учасників заходу. 

«Слухаємо, переймаємо досвід роботи з суперечливою історичною спадщиною... Кому-кому, а німцям є що розказати...», - прокоментував на своїй сторінці у Facebook історик та засновник музею АТО Юрій Фанигін.

Раніше повідомлялося, що музейники Дніпра разом з європейськими експертами шукали «рецепт» створення сучасного музею

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...