App Store Google Play

У Дніпрі визначили виші-переможці 20-ї Студентської Республіки

3 Липня 09:40
У Дніпрі визначили виші-переможці 20-ї Студентської Республіки

У Дніпрі відбулась ювілейна 20-та Студентська Республіка, участь в якій взяли студенти вищих навальних закладів. З п’ятнадцяти команд, які представляли різні навчальні заклади визначили трьох переможців. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

За підсумками програми фестивалю перше місце посіла команда із Дніпропетровської медичної академії; друге місце зайняв Дніпровський національний університет ім. О. Гончара; на третьому місці опинився Український хіміко-технологічний університет.

Відтепер протягом року усі команди-лідери будуть втілювати різні соціальні проекти, а переможці представлятимуть Дніпропетровщину на Всеукраїнському етапі, що відбудеться у серпні цього року.

Основою цьогорічної програми стала тема прогресу і миру у власному регіоні, способи його досягнення та підтримки. Цього разу у фестивалі взяли участь 15 команд – представники різних вищих навчальних закладів області. Усього – понад 300 студентів, які протягом трьох днів брали участь у політичних, інтелектуальних і спортивних іграх. Ще близько 1000 містян стали глядачами і вболівальниками.

Як зазначається, найактивніший учасник був обраний на посаду мера Студентської республіки. Ним став Костянтин Гальцев з Дніпра.

«Студентська республіка-2018 є дуже зрозумілим і важливим джерелом практичних знань для молоді. Вони навчаються вирішувати глобальні проблеми, а для нас їх вміння - це основа майбутнього України», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Раніше повідомлялося, що 28 червня на Монастирському острові у Дніпрі стартував ювійлейний 20-й молодіжний фестиваль "Студентська республіка", який перетворив локацію на один суцільний табір.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...