App Store Google Play

У Дніпрі визначили виші-переможці 20-ї Студентської Республіки

3 Липня 09:40
У Дніпрі визначили виші-переможці 20-ї Студентської Республіки

У Дніпрі відбулась ювілейна 20-та Студентська Республіка, участь в якій взяли студенти вищих навальних закладів. З п’ятнадцяти команд, які представляли різні навчальні заклади визначили трьох переможців. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

За підсумками програми фестивалю перше місце посіла команда із Дніпропетровської медичної академії; друге місце зайняв Дніпровський національний університет ім. О. Гончара; на третьому місці опинився Український хіміко-технологічний університет.

Відтепер протягом року усі команди-лідери будуть втілювати різні соціальні проекти, а переможці представлятимуть Дніпропетровщину на Всеукраїнському етапі, що відбудеться у серпні цього року.

Основою цьогорічної програми стала тема прогресу і миру у власному регіоні, способи його досягнення та підтримки. Цього разу у фестивалі взяли участь 15 команд – представники різних вищих навчальних закладів області. Усього – понад 300 студентів, які протягом трьох днів брали участь у політичних, інтелектуальних і спортивних іграх. Ще близько 1000 містян стали глядачами і вболівальниками.

Як зазначається, найактивніший учасник був обраний на посаду мера Студентської республіки. Ним став Костянтин Гальцев з Дніпра.

«Студентська республіка-2018 є дуже зрозумілим і важливим джерелом практичних знань для молоді. Вони навчаються вирішувати глобальні проблеми, а для нас їх вміння - це основа майбутнього України», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Раніше повідомлялося, що 28 червня на Монастирському острові у Дніпрі стартував ювійлейний 20-й молодіжний фестиваль "Студентська республіка", який перетворив локацію на один суцільний табір.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...