App Store Google Play

У Дніпрі визначили виші-переможці 20-ї Студентської Республіки

3 Липня 09:40
У Дніпрі визначили виші-переможці 20-ї Студентської Республіки

У Дніпрі відбулась ювілейна 20-та Студентська Республіка, участь в якій взяли студенти вищих навальних закладів. З п’ятнадцяти команд, які представляли різні навчальні заклади визначили трьох переможців. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

За підсумками програми фестивалю перше місце посіла команда із Дніпропетровської медичної академії; друге місце зайняв Дніпровський національний університет ім. О. Гончара; на третьому місці опинився Український хіміко-технологічний університет.

Відтепер протягом року усі команди-лідери будуть втілювати різні соціальні проекти, а переможці представлятимуть Дніпропетровщину на Всеукраїнському етапі, що відбудеться у серпні цього року.

Основою цьогорічної програми стала тема прогресу і миру у власному регіоні, способи його досягнення та підтримки. Цього разу у фестивалі взяли участь 15 команд – представники різних вищих навчальних закладів області. Усього – понад 300 студентів, які протягом трьох днів брали участь у політичних, інтелектуальних і спортивних іграх. Ще близько 1000 містян стали глядачами і вболівальниками.

Як зазначається, найактивніший учасник був обраний на посаду мера Студентської республіки. Ним став Костянтин Гальцев з Дніпра.

«Студентська республіка-2018 є дуже зрозумілим і важливим джерелом практичних знань для молоді. Вони навчаються вирішувати глобальні проблеми, а для нас їх вміння - це основа майбутнього України», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Раніше повідомлялося, що 28 червня на Монастирському острові у Дніпрі стартував ювійлейний 20-й молодіжний фестиваль "Студентська республіка", який перетворив локацію на один суцільний табір.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...