App Store Google Play

Дніпро чекає черговий транспортний колапс: свій маршрут змінюють головні трамваї та маршрутки

3 Липня 20:00
Дніпро чекає черговий транспортний колапс: свій маршрут змінюють головні трамваї та маршрутки

Вже цього місяця у Дніпрі через будівництво метро, перекриття частини проспекту Дмитра Яворницького та реконструкцію вулиці Курчатова свій маршрут значно змінять головні міські трамваї та автоперевізники. Про це сьогодні, 3 липня, під час прес-конференції повідомив заступник директора департаменту - начальник управління транспорту департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровського міськради Олександр Лещенко, передає Дніпроград.

"Як ви знаєте у місті триває активне будівництво метро. Через це вже перекрили частину проспекту Яворницького. Також планується реконструкція вулиці Курчатова. У зв'язку з цим свій рух змінять деякі маршрутки, а також трамваї", - зазначив чиновник.

Так, зміни торкнуться маршруток № 101А, 111, 34, 75, 106, 86, 90, 141, 66, 87 Б, 146 А, 146 Б, 157 А, 44, 73.

Маршрут №101А тепер проходить через пр. Яворницького - вул. Шмідта - пл. Десантників - вул. Фабра - пр. Яворницького - далі по звичному маршруту.
№111 - пр. Яворницького - вул. Кн. Ольги - пл. Десантників, далі по маршруту, без заїзду на вул. Курчатова - вул. Щепкіна - вул. Павлова.
№ 34, 75, 106 - пр. Яворницького - вул. Шмідта - пр. Пушкіна - пр. С. Нігояна, далі по маршруту.
№ 86, 90, 141 - пр. Яворницького - вул. Шмідта - пр. Пушкіна - пр. Нігояна, далі по маршруту.
№66 - вул. Павлова -вул. Щепкіна - пр. Нігояна - пр. Пушкіна, далі по маршруту.
№87Б - пр. Яворницького - вул. Фабра - вул. Старокозацька - вул. Шмідта, далі по маршруту.
№ 146 А, Б, 157А - пр. Нігояна - пр. Пушкіна - вул. Шмідта - вул. Старокозацька - вул. Фабра - пр. Яворницького, далі по маршруту.
№44, 73 - пр. Яворницького - вул. Шмідта - пр. Пушкіна, далі по маршруту.

Також перенесуть кінцеві зупинки таких маршрутів №13, 44, 34, 75 на пр. Д. Яворницького в район будинку №121; маршрутів №73, 141 на пл. Вокзальна.

Що стосується трамваїв, то у Дніпрі з'являться два "перших" маршрути - №1 та №1К.

№1 Рухатиметься за маршрутом  пл. Вокзальна - пр. Яворницького - вул. Шмідта - пр. Пушкіна - вул. Святослава Хороброго - вул. Чернишевського - вул. Севастопольська - Університет залізничного траспорту і назад.

№1К - Університет залізничного транспорту- вул. Севастопольська - пр. Гагаріна - пл. Соборна - пр. Яворницького - вул. Центральна і назад.

Окрім цього, планується об'єдання двох трамваїв в один - №11 та №15. Він буде рухатися за маршрутом ДМЗ - вул. Макарова - вул. Робоча  - вул. Антоновича - вул. Леваневського - вул. Камчатська - пр. Мазепи - вул. Криворізька. 

Скільки триватимуть такі зміни чиновник не повідомив, адже за його словами все залежить від підрядників та строків будівництва. 

Варто зазначити, що відсьогодні перекрили частину проспекту Яворницького і більшість транспорту рушає через вулиці Шмідта та Старокозацьку, які очевидно не спроможні витримати такий потік автомобілів. 

Таким чином відчути транспортний "комфорт" у Дніпрі тепер зможуть не тільки мешканці лівого берегу, які страждають від перекриття Центрального мосту, а і містяни, які використовують залізничний вокзал як хаб для пересадок. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...