App Store Google Play

Не чужі одна одній та Геннадію Корбану фірми розіграли між собою ремонт Нового мосту у Дніпрі

28 Червня 09:00
Не чужі одна одній та Геннадію Корбану фірми розіграли між собою ремонт Нового мосту у Дніпрі

Фірма з Маріуполя «Маст-Буд» стала переможцем тендеру щодо продовження капітального ремонту багатостраждального Нового мосту у Дніпрі. Назву фірми-переможця оприлюднено в системі ПроЗорро.

На тендер подали заявки дві компанії - фірма МОСТСТРОЙКОМ і підприємство «Маст-Буд».

Маріупольці запропонували відремонтувати міст за 311,96 млн грн. Це лише на 9 млн менше, ніж пропозиція фірми з Дніпра «Мостстройком».

Утім, як з’ясували журналісти видання «Бюро.UA», обидві фірми є не чужими одна одній.

Як писали в вересні 2017 року «Наші гроші», зареєстроване в Маріуполі ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» належить Михайлу Беккеру. Керує фірмою Сергій Розбей, який в 2013 році був членом наглядової ради київського ПАТ «МЗБК», що належить тому ж Михайлові Беккеру.

«Мостстройком» - фірма з Дніпра. Її засновником і керівником є Ігор Москаленко.

Разом з Андрієм Фесівським Москаленко виступає засновником ТОВ «ПП«Укрбудстальконструкція».

У 2011-2013 році Ігор Москаленко був членом наглядової ради вищевказаного ПАТ «МЗБК» Беккера, а Андрій Фесівський очолював ревізійну комісію цього ж ПАТ.

За даними SMIDА, станом на квітень 2014 року депозитарієм ПАТ «МЗБК» виступало ТОВ «Депозитарна фондова компанія «Славутич-Капітал»- фірма, за даними ЗМІ, з оточення бізнесмена Геннадія Корбана.

Станом на 25 червня 2018 року тендер на закупівлю послуг з ремонту Нового мосту проведений ще не був. Водночас, в суботу 24 червня, а також в понеділок 25 червня, на мосту можна було побачити техніку з емблемою одного з учасників торгів - компанії «Маст-буд», і людей в спецодязі з написом «Мостобуд» (ТОВ «Мостобудівельне підприємство« Мостобуд» належить тому ж-таки  Михайлові Беккеру).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...