App Store Google Play

Не чужі одна одній та Геннадію Корбану фірми розіграли між собою ремонт Нового мосту у Дніпрі

28 Червня 09:00
Не чужі одна одній та Геннадію Корбану фірми розіграли між собою ремонт Нового мосту у Дніпрі

Фірма з Маріуполя «Маст-Буд» стала переможцем тендеру щодо продовження капітального ремонту багатостраждального Нового мосту у Дніпрі. Назву фірми-переможця оприлюднено в системі ПроЗорро.

На тендер подали заявки дві компанії - фірма МОСТСТРОЙКОМ і підприємство «Маст-Буд».

Маріупольці запропонували відремонтувати міст за 311,96 млн грн. Це лише на 9 млн менше, ніж пропозиція фірми з Дніпра «Мостстройком».

Утім, як з’ясували журналісти видання «Бюро.UA», обидві фірми є не чужими одна одній.

Як писали в вересні 2017 року «Наші гроші», зареєстроване в Маріуполі ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» належить Михайлу Беккеру. Керує фірмою Сергій Розбей, який в 2013 році був членом наглядової ради київського ПАТ «МЗБК», що належить тому ж Михайлові Беккеру.

«Мостстройком» - фірма з Дніпра. Її засновником і керівником є Ігор Москаленко.

Разом з Андрієм Фесівським Москаленко виступає засновником ТОВ «ПП«Укрбудстальконструкція».

У 2011-2013 році Ігор Москаленко був членом наглядової ради вищевказаного ПАТ «МЗБК» Беккера, а Андрій Фесівський очолював ревізійну комісію цього ж ПАТ.

За даними SMIDА, станом на квітень 2014 року депозитарієм ПАТ «МЗБК» виступало ТОВ «Депозитарна фондова компанія «Славутич-Капітал»- фірма, за даними ЗМІ, з оточення бізнесмена Геннадія Корбана.

Станом на 25 червня 2018 року тендер на закупівлю послуг з ремонту Нового мосту проведений ще не був. Водночас, в суботу 24 червня, а також в понеділок 25 червня, на мосту можна було побачити техніку з емблемою одного з учасників торгів - компанії «Маст-буд», і людей в спецодязі з написом «Мостобуд» (ТОВ «Мостобудівельне підприємство« Мостобуд» належить тому ж-таки  Михайлові Беккеру).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...