App Store Google Play

Не чужі одна одній та Геннадію Корбану фірми розіграли між собою ремонт Нового мосту у Дніпрі

28 Червня 09:00
Не чужі одна одній та Геннадію Корбану фірми розіграли між собою ремонт Нового мосту у Дніпрі

Фірма з Маріуполя «Маст-Буд» стала переможцем тендеру щодо продовження капітального ремонту багатостраждального Нового мосту у Дніпрі. Назву фірми-переможця оприлюднено в системі ПроЗорро.

На тендер подали заявки дві компанії - фірма МОСТСТРОЙКОМ і підприємство «Маст-Буд».

Маріупольці запропонували відремонтувати міст за 311,96 млн грн. Це лише на 9 млн менше, ніж пропозиція фірми з Дніпра «Мостстройком».

Утім, як з’ясували журналісти видання «Бюро.UA», обидві фірми є не чужими одна одній.

Як писали в вересні 2017 року «Наші гроші», зареєстроване в Маріуполі ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» належить Михайлу Беккеру. Керує фірмою Сергій Розбей, який в 2013 році був членом наглядової ради київського ПАТ «МЗБК», що належить тому ж Михайлові Беккеру.

«Мостстройком» - фірма з Дніпра. Її засновником і керівником є Ігор Москаленко.

Разом з Андрієм Фесівським Москаленко виступає засновником ТОВ «ПП«Укрбудстальконструкція».

У 2011-2013 році Ігор Москаленко був членом наглядової ради вищевказаного ПАТ «МЗБК» Беккера, а Андрій Фесівський очолював ревізійну комісію цього ж ПАТ.

За даними SMIDА, станом на квітень 2014 року депозитарієм ПАТ «МЗБК» виступало ТОВ «Депозитарна фондова компанія «Славутич-Капітал»- фірма, за даними ЗМІ, з оточення бізнесмена Геннадія Корбана.

Станом на 25 червня 2018 року тендер на закупівлю послуг з ремонту Нового мосту проведений ще не був. Водночас, в суботу 24 червня, а також в понеділок 25 червня, на мосту можна було побачити техніку з емблемою одного з учасників торгів - компанії «Маст-буд», і людей в спецодязі з написом «Мостобуд» (ТОВ «Мостобудівельне підприємство« Мостобуд» належить тому ж-таки  Михайлові Беккеру).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...