App Store Google Play

Заворушення у День Конституції: СБУ затримала інтернет-агітаторів "новоросії"

27 Червня 11:40
Заворушення у День Конституції: СБУ затримала інтернет-агітаторів "новоросії"

Співробітники СБУ затримали двох провокаторів з Дніпропетровщини, які у заборонених російських соціальних мережах закликали до масових заворушень на День Конституції України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що двоє жителів Дніпра та Жовтих Вод за завданням спецслужб РФ поширювали у соцмережах спеціально підготовлені підбурювані матеріали.

Як зазначається, протягом останнього місяця зловмисники намагались спровокувати масові заворушенн, аби порушити громадський порядок під час урочистих заходів до Дня Конституції України.

Серед матеріалів також виявлені «звинувачення» підрозділів Об’єднаних сил у провокаціях обстрілів на території окремих районів Донецької й Луганської областей та неправдиві «довідки» прибічників терористів із значно завищеними втратами Збройних Сил України.

Загалом зловмисники агітували за входження центральних і східних областей України до складу Росії та насильницької зміни конституційного ладу нашої держави.

В результаті правоохоронці вилучили комп’ютерне обладнання, яке використовувалось зловмисниками для розповсюдження антиукраїнських матеріалів та закликів до вчинення дій, спрямованих на зміну меж території і державного кордону України. У агітаторів також виявили інструкції, спеціально розроблені та надані для розповсюдження представниками спецслужб РФ, для обходу блокування заборонених в Україні соціальних мереж та Інтернет-сайтів.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Наразі тривають слідчі дії.

Раніше повідомлялося, що мешканку Дніпра, яка вела активну антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах, затримала Служба безпеки України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...