App Store Google Play

Заворушення у День Конституції: СБУ затримала інтернет-агітаторів "новоросії"

27 Червня 11:40
Заворушення у День Конституції: СБУ затримала інтернет-агітаторів "новоросії"

Співробітники СБУ затримали двох провокаторів з Дніпропетровщини, які у заборонених російських соціальних мережах закликали до масових заворушень на День Конституції України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що двоє жителів Дніпра та Жовтих Вод за завданням спецслужб РФ поширювали у соцмережах спеціально підготовлені підбурювані матеріали.

Як зазначається, протягом останнього місяця зловмисники намагались спровокувати масові заворушенн, аби порушити громадський порядок під час урочистих заходів до Дня Конституції України.

Серед матеріалів також виявлені «звинувачення» підрозділів Об’єднаних сил у провокаціях обстрілів на території окремих районів Донецької й Луганської областей та неправдиві «довідки» прибічників терористів із значно завищеними втратами Збройних Сил України.

Загалом зловмисники агітували за входження центральних і східних областей України до складу Росії та насильницької зміни конституційного ладу нашої держави.

В результаті правоохоронці вилучили комп’ютерне обладнання, яке використовувалось зловмисниками для розповсюдження антиукраїнських матеріалів та закликів до вчинення дій, спрямованих на зміну меж території і державного кордону України. У агітаторів також виявили інструкції, спеціально розроблені та надані для розповсюдження представниками спецслужб РФ, для обходу блокування заборонених в Україні соціальних мереж та Інтернет-сайтів.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Наразі тривають слідчі дії.

Раніше повідомлялося, що мешканку Дніпра, яка вела активну антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах, затримала Служба безпеки України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...