App Store Google Play

Вихованці центру підтримки дітей «Довіра» відпочинуть у наметовому таборі

27.06.2018 12:20
Вихованці центру підтримки дітей «Довіра» відпочинуть у наметовому таборі

Вихованці центру підтримки дітей «Довіра» Дніпровської міської ради у найближчі дні вирушать на відпочинок до смт Обухівка. Протягом п’яти днів діти мешкатимуть у наметовому таборі. Організовує такі поїздки Міжнародний благодійний фонд «Максимум» у рамках проекту «Наставництво». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

За словами виконувачки обов’язків начальника управління-служби у справах дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Лариси Кім, вихованці центру їздять відпочивати у наметовий табір другий рік поспіль.

«Проект наставництва у Дніпрі лише розвивається. Сподіваємося, він активно реалізовуватиметься у місті й кожна дитина із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знайде свого наставника – дорослу людину, якій зможе довіряти», – сказала представниця мерії.

Зі свого боку один із наставників та голова фонду «Максимум» Максим Нудьга розповів: цього року зміна у таборі пройде під девізом «Світ без насилля». Хлопцям та дівчатам розповідатимуть про спілкування та взаємодію з однолітками, дорослими і світом навколо без агресії. Їх умовно поділять на родини, щоб вони допомагали одне одному, не боялися брати на себе відповідальність за свої дії.

«Це одна із форм соціалізації для дітей, юнаків та дівчат. Багато випускників таких закладів бояться дорослого життя і не знають, у якому напрямку їм просуватися далі. А завдяки наставникам і таким заходам, як у цьому таборі, у них з’явиться уявлення  про модель родини», – додав голова фонду.

До наметового табору поїдуть 6 дітей із центру. Один із них –  цьогорічний випускник закладу Микита Булгаков. Хлопець побуває у таборі вже вдруге. 

«Минулого разу мені там дуже сподобалось. Я багато чого навчився. Наприклад, вперше в житті рубав дрова, ставив сам намет. Спочатку здавалося, що все тяжко, а зараз готовий допомагати іншим», – розповів юнак.

Проект «Наставництво» – добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед, у підготовці до самостійного життя.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...