App Store Google Play

У Дніпрі за участі Марини Порошенко відкрили перший в Україні інклюзивний парк

27.06.2018 12:40
У Дніпрі за участі Марини Порошенко відкрили перший в Україні інклюзивний парк

Сьогодні, 27 червня, у Дніпрі відбулося відкриття першого в Україні інклюзивного парку, який дозволить дітям з обмеженими можливостями повноцінно проводити свій вільний час. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Разом із обласною владою участь у відкритті взяла дружина Президента Марина Порошенко.

«Ідея цього парку з’явилася у грудні 2017 року, коли ми відкривали інклюзивну частину Солонянської школи №1. Я рада, що ми змогли реалізувати цей проект спільно і подарувати можливість дітям з обмеженими можливостями відчувати себе на одному рівні з іншими однолітками», - зазначила перша леді.

У парку розташовані різноманітні ігрові елементи з пандусами, що дозволяє візку вільно рухатися по всій території. Для дітей з проблемами зору встановлені спеціальні таблички зі шрифтом Брайля і тактильною плиткою.

Сам парк включає в себе гойдалки, стаціонарний «живий оркестр», спеціальні елементи для розвитку інтелекту та фізичних здібностей, місця для відпочинку та ігр.

«З початку появи ідеї й до її реалізації минуло 8 місяців. У квітні нам трохи завадила негода, яка перетворила цю територію на болото, але ми впоралися з усіма проблемами та як і обіцяли відкрили інклюзивний парк у червні. Його вартість – близько 20 мільйонів гривень», - розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

У планах обласної влади – на досвіді цього парку розпочати будівництво аналогічних майданчиків по всій території Січеславської області.

Наразі кожен охочий може особисто відвідати цей парк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...