App Store Google Play

Цьогоріч у Покрові капітально відремонтують чотири вулиці

25 Червня 15:20
Цьогоріч у Покрові капітально відремонтують чотири вулиці

Цьогоріч ДніпроОДА капітально ремонтує у Покрові чотири дороги. Провулки Павлова та Алтайський вже на фініші. На часі – вулиця Григорія Тикви та Горького. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Десятки років в області лише «підтримували» інфраструктурні об’єкти. Замість установки нових вікон у школах чи садках – фарбували старі. За таким принципом і ремонтували дороги. Асфальтне покриття не укладали наново – просто латали ями. Ситуацію змінила реформа децентралізації Президента України Петра Порошенка. Території отримали додаткові гроші на реалізацію планів. У пріоритеті нашої області – дороги. Цьогоріч на капремонт комунальних шляхів йде близько мільярда гривень – це рекордна сума», – наголосив Валентин Резніченко.

Із новим покриттям цьогоріч будуть і чотири дороги Покрова, додав він. Два найвіддаленіших провулки міста – Павлова та Алтайський – вже на фініші.

Підрядники стали до робіт ще на вулицях Григорія Тикви та Горького. Тут укладуть новий асфальт, зроблять бордюри, облаштують тротуари. У планах завершити все до кінця літа.

«Загалом за останні три роки відремонтували в області майже 500 комунальних шляхів, – зазначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. – Працюємо і над ремонтом доріг державного значення. У 2017-му оновили майже 70 км у криворізькому, донецькому, полтавському та запорізькому напрямках».

Серед важливих інфраструктурних проектів 2018-го – об’їзна навколо Дніпра, додав він. Нині вже завершено будівництво мосту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...