App Store Google Play

Цьогоріч у Покрові капітально відремонтують чотири вулиці

25 Червня 15:20
Цьогоріч у Покрові капітально відремонтують чотири вулиці

Цьогоріч ДніпроОДА капітально ремонтує у Покрові чотири дороги. Провулки Павлова та Алтайський вже на фініші. На часі – вулиця Григорія Тикви та Горького. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Десятки років в області лише «підтримували» інфраструктурні об’єкти. Замість установки нових вікон у школах чи садках – фарбували старі. За таким принципом і ремонтували дороги. Асфальтне покриття не укладали наново – просто латали ями. Ситуацію змінила реформа децентралізації Президента України Петра Порошенка. Території отримали додаткові гроші на реалізацію планів. У пріоритеті нашої області – дороги. Цьогоріч на капремонт комунальних шляхів йде близько мільярда гривень – це рекордна сума», – наголосив Валентин Резніченко.

Із новим покриттям цьогоріч будуть і чотири дороги Покрова, додав він. Два найвіддаленіших провулки міста – Павлова та Алтайський – вже на фініші.

Підрядники стали до робіт ще на вулицях Григорія Тикви та Горького. Тут укладуть новий асфальт, зроблять бордюри, облаштують тротуари. У планах завершити все до кінця літа.

«Загалом за останні три роки відремонтували в області майже 500 комунальних шляхів, – зазначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. – Працюємо і над ремонтом доріг державного значення. У 2017-му оновили майже 70 км у криворізькому, донецькому, полтавському та запорізькому напрямках».

Серед важливих інфраструктурних проектів 2018-го – об’їзна навколо Дніпра, додав він. Нині вже завершено будівництво мосту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...