App Store Google Play

Цьогоріч у Покрові капітально відремонтують чотири вулиці

25 Червня 15:20
Цьогоріч у Покрові капітально відремонтують чотири вулиці

Цьогоріч ДніпроОДА капітально ремонтує у Покрові чотири дороги. Провулки Павлова та Алтайський вже на фініші. На часі – вулиця Григорія Тикви та Горького. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Десятки років в області лише «підтримували» інфраструктурні об’єкти. Замість установки нових вікон у школах чи садках – фарбували старі. За таким принципом і ремонтували дороги. Асфальтне покриття не укладали наново – просто латали ями. Ситуацію змінила реформа децентралізації Президента України Петра Порошенка. Території отримали додаткові гроші на реалізацію планів. У пріоритеті нашої області – дороги. Цьогоріч на капремонт комунальних шляхів йде близько мільярда гривень – це рекордна сума», – наголосив Валентин Резніченко.

Із новим покриттям цьогоріч будуть і чотири дороги Покрова, додав він. Два найвіддаленіших провулки міста – Павлова та Алтайський – вже на фініші.

Підрядники стали до робіт ще на вулицях Григорія Тикви та Горького. Тут укладуть новий асфальт, зроблять бордюри, облаштують тротуари. У планах завершити все до кінця літа.

«Загалом за останні три роки відремонтували в області майже 500 комунальних шляхів, – зазначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. – Працюємо і над ремонтом доріг державного значення. У 2017-му оновили майже 70 км у криворізькому, донецькому, полтавському та запорізькому напрямках».

Серед важливих інфраструктурних проектів 2018-го – об’їзна навколо Дніпра, додав він. Нині вже завершено будівництво мосту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...