App Store Google Play

Слобожанське відстояло свою незалежність від зазіхань Філатова - підписана "мирна угода"

25 Червня 15:00
Слобожанське відстояло свою незалежність від зазіхань Філатова - підписана "мирна угода"

Сьогодні, 25 червня, у Дніпровській міській раді відбулася зустріч між головами Дніпровської міської та Слобожанської селищної ради, під час якої було підписано угоду про співпрацю у муніципальній сфері. Це має покласти крапку між протистоянням Філатова та Слобожанською ОТГ, яку міський голова Дніпра розглядав як ласий шматок для міста. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Домовленість передбачає співпрацю у житлово-комунальній сфері, відновлення руху транспорту з Дніпра до Слобожанського, а також буде вирішено питання водопровідно-каналізаційної системи.

"Вже в цьому році, а тим паче в наступному, ми приступимо до співфінансування інфраструктури, яка дісталася нам з часів СРСР. Хоч ми із Слобожанським є окремими територіальними громадами, ми пов'язані спільними мережами та територією проживання. Тому сподіваюся, що ми знайдемо спільну мову в майбутньому", - сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

Також дніпровський городничий підкреслив, що мова про приєднання Слобожанського до Дніпра не йдеться і навряд це питання буле підніматися у найближчий час.

У свою чергу, керівник селища Слобожанське, найбагатшої ОТГ в Україні, Іван Камінський зауважив, що це лише перший крок на шляху до мирного співіснування двох громад.

"Треба пам'ятати, що ми маємо робити усе, аби обидві територіальні громади мали змогу розвиватися та рухатися вперед. Це - перший крок, і я сподіваюсь у майбутньому ми зможемо й надалі налагоджувати зв'язок між собою", - зазначив Камінський.

Нагадаємо, що за ініціативи міської влади Дніпра селище Слобожанське Дніпровського району, що межує з містом, залишилося без транспортного сполучення.

Раніше, попри наявність діючих договорів на транспортні перевезення зі Слобожанського, департамент транспорту Дніпровської міської ради змінив чотири маршрути таким чином, аби вони не вивозили в центральну частину Дніпра мешканців селища

Також Дніпровська міська рада прийняла рішення щодо дискримінаційного оподаткування оренди землі в Дніпрі підприємствами, зареєстрованими в Слобожанській ОТГ.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...