App Store Google Play

Розкурочену Набережну Перемоги таки відремонтують, але частково і дорого

25 Червня 14:40
Розкурочену Набережну Перемоги таки відремонтують, але частково і дорого

В мерії Дніпра знову обіцяють реконструювати частину Набережної Перемоги, яку міська влада не може привести до ладу протягом декількох років. Однак коли розпочнеться ремонт наразі не повідомляють. Про плани сьогодні, 25 червня, кореспонденту Дніпрограда розповів головний архітектор міста, начальник ГоловАпу департаменту по роботі з активами міської ради Дмитро Волик.

«Набережна Перемоги логічно продовжує реконструкцію центральної частини Набережної – Січеславської. Головна мета – забезпечити мешканців Дніпра можливістю відпочивати поблизу річки. На Набережна Перемоги більше території для рекреаційних об’єктів, тут широка смуга ділянки, існують крупні об’єкти неосвоєних земель, які дозволяють створювати сквери та парки», - зазначив Дмитро Волик.

Планується протягом 2018 року на площі понад два кілометри Набережної Перемоги сформувати прибережний сквер. Він включатиме майданчик з фонтанами, декоративне озеленення, дитячу зону. Також для дітей обіцяють встановити водні розважальні гірки, фонтани та інші інтерактивні об’єкти. Йдеться про територію, яка розміщується між Аквапарком Happy Day та СК «Схід». Наразі ця ділянка знаходиться в запущеному стані.

Зі слів Дмитра Волика, проект вже пройшов експертизу, але буде видозмінюватися. Загальну кількість коштів, які будуть виділені для благоустрою Набережної Перемоги наразі не називають.

«Згідно з проектом, має бути реконструйована вся Набережна Перемоги, але цього року лише планується створення скверу як найкрупнішого об’єкта, - додав Дмитро Волик.

Нагадаємо, що міський голова Борис Філатов повідомив на своїй сторінці у Facebook, що ремонтом Набережної Перемоги і Центрального мосту тимчасово будуть займатися комунальні служби міста. Так буде до розіграшу тендеру, що визначить нового підрядника.

Зазначимо, що у 2016 році також планували реконструювати Набережну Перемоги, однак цього не сталося. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...