App Store Google Play

В центрі Дніпра може з'явитися нова 25-поверхівка

22 Червня 20:00
В центрі Дніпра може з'явитися нова 25-поверхівка

Сьогодні, 22 червня, на засіданні архітектурно-містобудівної ради Дніпра відбулася презентація проекту 25-поверхової будівлі, яку планують побудувати на вулиці Магдебурзького права. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Як зазначив один із авторів проекту, архітектор Сергій Філімонов, ця будівля з'явиться на занедбаному місці та покращить інфраструктуру кварталу.

"Житловий комплекс матиме два поверхи, призначених для торгівлі, ще два відійде для парковки, а інші будуть призначені для квартир. Окрім цього, проектом передбачено створення зеленого пішохідного бульвару, який проойде посередині кварталу та з'єднає вулицю Магдебурзького права та вулицю Барикадну", - розопвів Філімонов.

Висота нової будівлі, за попередніми даними, становитиме 71 м., а її загальна площа складатиме 21500 кв.м. В новому житловому комплексі планується розмістити 90 квартир, в яких проживатиме 450 людй. 

Втім, містобудівна рада висловила деякі сумніви з приводу цього проекту. Зокрема, її представників цікавить чи не порушує будівля норми, встановлені для будівництва у історичній частині міта та чи відповідає проект нормам, прописаним у чинних нормативниї актах.

Усунувши усі недоліки, архітектори та замовники проекту зможуть претендувати на дозвіл на будівництво нової багатоповерхівки у центрі міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...