App Store Google Play

В центрі Дніпра може з'явитися нова 25-поверхівка

22 Червня 20:00
В центрі Дніпра може з'явитися нова 25-поверхівка

Сьогодні, 22 червня, на засіданні архітектурно-містобудівної ради Дніпра відбулася презентація проекту 25-поверхової будівлі, яку планують побудувати на вулиці Магдебурзького права. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Як зазначив один із авторів проекту, архітектор Сергій Філімонов, ця будівля з'явиться на занедбаному місці та покращить інфраструктуру кварталу.

"Житловий комплекс матиме два поверхи, призначених для торгівлі, ще два відійде для парковки, а інші будуть призначені для квартир. Окрім цього, проектом передбачено створення зеленого пішохідного бульвару, який проойде посередині кварталу та з'єднає вулицю Магдебурзького права та вулицю Барикадну", - розопвів Філімонов.

Висота нової будівлі, за попередніми даними, становитиме 71 м., а її загальна площа складатиме 21500 кв.м. В новому житловому комплексі планується розмістити 90 квартир, в яких проживатиме 450 людй. 

Втім, містобудівна рада висловила деякі сумніви з приводу цього проекту. Зокрема, її представників цікавить чи не порушує будівля норми, встановлені для будівництва у історичній частині міта та чи відповідає проект нормам, прописаним у чинних нормативниї актах.

Усунувши усі недоліки, архітектори та замовники проекту зможуть претендувати на дозвіл на будівництво нової багатоповерхівки у центрі міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...