App Store Google Play

В центрі Дніпра може з'явитися нова 25-поверхівка

22 Червня 20:00
В центрі Дніпра може з'явитися нова 25-поверхівка

Сьогодні, 22 червня, на засіданні архітектурно-містобудівної ради Дніпра відбулася презентація проекту 25-поверхової будівлі, яку планують побудувати на вулиці Магдебурзького права. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Як зазначив один із авторів проекту, архітектор Сергій Філімонов, ця будівля з'явиться на занедбаному місці та покращить інфраструктуру кварталу.

"Житловий комплекс матиме два поверхи, призначених для торгівлі, ще два відійде для парковки, а інші будуть призначені для квартир. Окрім цього, проектом передбачено створення зеленого пішохідного бульвару, який проойде посередині кварталу та з'єднає вулицю Магдебурзького права та вулицю Барикадну", - розопвів Філімонов.

Висота нової будівлі, за попередніми даними, становитиме 71 м., а її загальна площа складатиме 21500 кв.м. В новому житловому комплексі планується розмістити 90 квартир, в яких проживатиме 450 людй. 

Втім, містобудівна рада висловила деякі сумніви з приводу цього проекту. Зокрема, її представників цікавить чи не порушує будівля норми, встановлені для будівництва у історичній частині міта та чи відповідає проект нормам, прописаним у чинних нормативниї актах.

Усунувши усі недоліки, архітектори та замовники проекту зможуть претендувати на дозвіл на будівництво нової багатоповерхівки у центрі міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...