App Store Google Play

На Січеславщині військових вчили як адаптуватися до мирного життя

22 Червня 18:30
На Січеславщині військових вчили як адаптуватися до мирного життя

20 червня для демобілізованих військовомлужбовців психологи провели семінар "Як адаптуватися до мирного життя". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку громадської організації "Форпост".

"Як адаптуватися до мирного життя після екстремальних умов військової служби? Сьогодні це вкрай важливе питання для багатьох колишніх військових, але не усі знають, де шукати відповідь. Особливо – в умовах інформаційної війни та навмисного нагнітання паніки довкола теми посттравматичного синдрому. Більше двох років громадська організація веде просвітницьку роботу та розповідає екс-військовим про можливості на шляху повернення до мирного життя. І найбільше наше відкриття: лише в окремих випадках вояки дійсно потребують тривалої психотерапії, а тим паче – медикаментозного лікування", - розповіла психолог Олена Подолян.

В рамках цієї діяльності психологи взяли участь у семінарі для демобілізованих бійців у Новомосковському центрі зайнятості.

"Ці люди шукають не лише роботу. Вони шукають нові стимули, цілі та мотивацію у незвичній для них «невійськовій» реальності. Ось чому ми вважаємо таку роботу вкрай потрібною та не шкодуємо сил, щоб її продовжувати", - розповіла психолог Світлана Дорошенко. 

На семінарі бійці почули поради спеціалістів та отримали відповіді на свої питання. Експерти залишили наші контакти на той випадок, якщо комусь з військових знадобиться персональна консультація. А також – подарували Центру та воякам розроблену нами спільно з правозахисниками методичку з переліком практичних рекомендації у роботі  з ветеранами, учасниками АТО та членами їхніх сімей.

Нагадаємо, у Дніпрі громадська організація "Форпост" провела другий тренінг психологів та журналістів. Цього разу тема зустрічі була "Як розповідати про травму, не травмуючи". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...