App Store Google Play

Бюджет Дніпропетровщини перевиконано: на що підуть додаткові кошти

22 Червня 19:00
Бюджет Дніпропетровщини перевиконано: на що підуть додаткові кошти

Сьогодні, 22 червня, під час чергового пленарного засідання Дніпропетровської обласної ради депутати проголосували за питання розподілу отриманих додаткових коштів обласного бюджету, передає Дніпроград.

До обласного бюджету надійшли додаткові кошти, в результаті чого бюджет вдалося перевиконати на 22,5%. Додаткове фінансування було отримано з податків на доходи фізичних осіб - 71 млн грн, податків на прибуток підприємств приватного сектора -587 млн грн, рентної плати за користування надрами - 25 млн грн.

У результаті 581 млн грн буде спрямовано на інвестиційні проекти. Зокрема, на капітальний ремонт доріг у населених пунктах області – 79 337 000 грн, у тому числі коригування проектної документації на автомобільні дороги державного значення (Південний обхід ІІ черга м. Дніпро) – 1 200 000 грн.

У сфері охорони здоров’я: спрямували 20 000 000 грн. на перезарядку радіологічного обладнання в онкологічному диспансері, збільшено видатки на капітальний ремонт ліфта, автоматичної пожежної сигналізації нового хірургічного корпусу “Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова”, на реконструкцію будівлі поліклініки під хірургічне відділення лікарні ім. Руднєва – 65 700 грн.

Більше 500 тисяч гривень спрямували на медикаменти та харчування під час реабілітації ветеранів та учасників АТО в «Солоному лимані». 
Ще 10 000 000 - на оплату послуг автобази швидкої допомоги в області.

На утримання та проведення ремонтних робіт театру ім. Т.Г. Шевченка – 695 000 грн та на ремонт фасаду будівлі Дніпропетровського художнього музею - 471 000 грн .

На проведення спортивних заходів та на капітальний ремонт приміщень школи вищої спортивної майстерності -1 500 000 грн.

Також бюджет враховує і допомогу громадам області: на будівництво житлового будинку в сел. Слобожанське виділили 29 900 млн грн.

За даний проект рішення проголосували 94 депутати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...