App Store Google Play

У Дніпрі стартував освітній проект «Primaries. Школа молодого політика»

21 Червня 13:40
У Дніпрі стартував освітній проект «Primaries. Школа молодого політика»

Сьогодні, 21 червня, у Дніпрі стартував новий освітній проект «Primaries. Школа молодого політика». Про це повідомляє Дніпроград з місця події – аудиторії НТУ «Дніпровська політехніка».

Протягом трьох днів (з 21 по 23 червня) для більш ніж 80 відібраних учасників школи відомі політики, блогери та політологи читатимуть лекції і поділяться власним досвідом. Тематика занять різноманітна: іміджелогія, вибори і виборча кампанія, політична система України та світу, конкурентна боротьба, робота зі ЗМІ та багато іншого. Учасники проекту отримають нові знання у сфері політики, демократії, місцевого самоврядування, оволодіють ораторським мистецтвом, навчаться орієнтуватись у сучасних політичних процесах і працювати в командах, а також розвиватимуть свої лідерські якості.

Проректор політехнік Олександр Азюковський зазначив, що у наш час Україні кинуто виклик і тому виникають певні напруженості, в тому числі, соціальні. Тому він закликав майбутніх політиків перетворити цю напругу в позитивну енергію та створити щось корисне для нашої держави.

Першим спікером виступив директор молодіжного центру «Освіторіум» Сергій Кривогуз.

Він розпочав інтерактивне заняття з аудиторією – знайомство проходило з м’ячем та трьома питаннями до слухачів: хто ви, що любите на обід і чому ви тут.

Далі лектор розпочав розглядати поведінку політиків на історичних прикладах та розбирати і аналізувати дані ситуації з аудиторією.

«Моя голуба мрія - це зробити Дніпропетровщину областю, до якої прислухатиметься уся Україна, яка впливатиме на політичні процеси та рух держави в цілому. Цей проект - тільки початок, коли ми формуємо нове покоління молодих людей, свідомих, політично освічених та зацікавлених у розбудові сильної України!» - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Організаторами проекту є Дніпропетровська обласна рада та Молодіжний центр «Освіторіум».

Нагадаємо, що до Дніпра з Ізраїлю завітав історик та гід.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...