App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про вивезення сміття у місті

21 Червня 12:40
Дніпрянам розповіли про вивезення сміття у місті

Мешканцям Дніпра необхідно укласти договори на вивезення твердих побутових відходів з комунальними підприємствами «Житлове господарство Самарського району» та «Житлосервіс-2». Про це під час прямої телефонної лінії повідомила директор департаменту екологічної політики Дніпровської міськради Ірина Козлова, передає Дніпроград.

«Житлове господарство Самарського району» та «Житлосервіс-2» з 1 червня визначені тимчасовими виконавцями послуги з вивезення побутових відходів на території міста. Ірина Козлова такж розповіла, що ці підприємства відповідають не лише за транспортування відходів, а й за прибирання території поруч із сміттєвими баками.

Також в міськраді переконані, що ситуація із вивезенням сміття у місті значно покращилась. Хоча мешканці Дніпра думають інкашке, наприклад місцеві мешканці масово скаржаться, що міська влада після "сміттєвої війни" встановила нові контейнери, а от вивозити відходи з їхнього району просто забула.

"Сміття у місті вивозять 22 спецмашини. Крім цього, вже закупили 15 сміттєвозів, які незабаром вийдуть на маршрути. А ще місто придбало 6 тисяч сміттєвих контейнерів і 2 спецавтівки для їхнього миття", - розповіла Ірина Козлова.

Проте вже в серпні пройде конкурс серед перевізників на вивезення твердих побутових відходів в Дніпрі. До проведення конкурсу з визначення перевізника тариф на транспортування сміття залишається незмінним – 9.36 грн за одну особу (для мешканців багатоповерхівок) та 11.24 грн (для приватного сектору). Після проведення конкурсу буде інша ціна.

Але чи має сенс укладати договори з обслуговуючою компанією до того моменту, коли стане ясно хто буде возити сміття в Дніпрі і за якою ціною - Ірина Козлова не пояснила.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...