App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про вивезення сміття у місті

21 Червня 12:40
Дніпрянам розповіли про вивезення сміття у місті

Мешканцям Дніпра необхідно укласти договори на вивезення твердих побутових відходів з комунальними підприємствами «Житлове господарство Самарського району» та «Житлосервіс-2». Про це під час прямої телефонної лінії повідомила директор департаменту екологічної політики Дніпровської міськради Ірина Козлова, передає Дніпроград.

«Житлове господарство Самарського району» та «Житлосервіс-2» з 1 червня визначені тимчасовими виконавцями послуги з вивезення побутових відходів на території міста. Ірина Козлова такж розповіла, що ці підприємства відповідають не лише за транспортування відходів, а й за прибирання території поруч із сміттєвими баками.

Також в міськраді переконані, що ситуація із вивезенням сміття у місті значно покращилась. Хоча мешканці Дніпра думають інкашке, наприклад місцеві мешканці масово скаржаться, що міська влада після "сміттєвої війни" встановила нові контейнери, а от вивозити відходи з їхнього району просто забула.

"Сміття у місті вивозять 22 спецмашини. Крім цього, вже закупили 15 сміттєвозів, які незабаром вийдуть на маршрути. А ще місто придбало 6 тисяч сміттєвих контейнерів і 2 спецавтівки для їхнього миття", - розповіла Ірина Козлова.

Проте вже в серпні пройде конкурс серед перевізників на вивезення твердих побутових відходів в Дніпрі. До проведення конкурсу з визначення перевізника тариф на транспортування сміття залишається незмінним – 9.36 грн за одну особу (для мешканців багатоповерхівок) та 11.24 грн (для приватного сектору). Після проведення конкурсу буде інша ціна.

Але чи має сенс укладати договори з обслуговуючою компанією до того моменту, коли стане ясно хто буде возити сміття в Дніпрі і за якою ціною - Ірина Козлова не пояснила.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...