App Store Google Play

В селі Широка Дача завершується розчистка ставка

20 Червня 19:30
В селі Широка Дача завершується розчистка ставка

В селі Широка Дача вперше за десятки років відновлюють ставок. Підрядники вже повністю очистили дно водойми – майже дев’ять гектарів. Нині проводять благоустрій прилеглої території. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Відновлення екології на Дніпропетровщині – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Щороку в області ми реалізуємо понад 20 екопроектів. Розчищаємо та зариблюємо річки і ставки, ліквідуємо підтоплення. Ми хочемо, щоб були оновлені всі водойми, за які довгі роки ніхто не брався», – розповів Валентин Резніченко. 

Ставок села Широка Дача Карпівської об’єднаної громади не розчищали ніколи.

«Через довготривале замулення нашого ставка, значно піднявся рівень ґрунтових вод, домівки місцевих мешканців постійно підтоплювались», – сказав голова Карпівської ОТГ Степан Олійников.

Восени 2017 року ДніпроОДА стала до розчистки водойми. Нині повністю оновили дно – майже дев’ять гектарів, вивезли 190 тис. кубічних метрів мулу. Глибина води тепер – близько двох з половиною метрів.

Підрядники уклали дренаж протяжністю 367 метрів та зміцнили укоси – це вбереже селян від підтоплень. Відновили дамбу і збудували аварійне переливне спорудження.

 «Ставок був занедбаний – самі очерет та мул, дуже мало води», – згадує місцева мешканка  Людмила Головач. – Зараз все налагоджується, сподіваємось облаштують гарне місце для відпочинку».

Зараз підрядники проводять благоустрій території. Пізніше висадять дерева та встановлять сонцезахисні споруди.  Завершити роботи планують вже цього року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...