App Store Google Play

В селі Широка Дача завершується розчистка ставка

20 Червня 19:30
В селі Широка Дача завершується розчистка ставка

В селі Широка Дача вперше за десятки років відновлюють ставок. Підрядники вже повністю очистили дно водойми – майже дев’ять гектарів. Нині проводять благоустрій прилеглої території. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Відновлення екології на Дніпропетровщині – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Щороку в області ми реалізуємо понад 20 екопроектів. Розчищаємо та зариблюємо річки і ставки, ліквідуємо підтоплення. Ми хочемо, щоб були оновлені всі водойми, за які довгі роки ніхто не брався», – розповів Валентин Резніченко. 

Ставок села Широка Дача Карпівської об’єднаної громади не розчищали ніколи.

«Через довготривале замулення нашого ставка, значно піднявся рівень ґрунтових вод, домівки місцевих мешканців постійно підтоплювались», – сказав голова Карпівської ОТГ Степан Олійников.

Восени 2017 року ДніпроОДА стала до розчистки водойми. Нині повністю оновили дно – майже дев’ять гектарів, вивезли 190 тис. кубічних метрів мулу. Глибина води тепер – близько двох з половиною метрів.

Підрядники уклали дренаж протяжністю 367 метрів та зміцнили укоси – це вбереже селян від підтоплень. Відновили дамбу і збудували аварійне переливне спорудження.

 «Ставок був занедбаний – самі очерет та мул, дуже мало води», – згадує місцева мешканка  Людмила Головач. – Зараз все налагоджується, сподіваємось облаштують гарне місце для відпочинку».

Зараз підрядники проводять благоустрій території. Пізніше висадять дерева та встановлять сонцезахисні споруди.  Завершити роботи планують вже цього року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...