App Store Google Play

В селі Широка Дача завершується розчистка ставка

20 Червня 19:30
В селі Широка Дача завершується розчистка ставка

В селі Широка Дача вперше за десятки років відновлюють ставок. Підрядники вже повністю очистили дно водойми – майже дев’ять гектарів. Нині проводять благоустрій прилеглої території. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Відновлення екології на Дніпропетровщині – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Щороку в області ми реалізуємо понад 20 екопроектів. Розчищаємо та зариблюємо річки і ставки, ліквідуємо підтоплення. Ми хочемо, щоб були оновлені всі водойми, за які довгі роки ніхто не брався», – розповів Валентин Резніченко. 

Ставок села Широка Дача Карпівської об’єднаної громади не розчищали ніколи.

«Через довготривале замулення нашого ставка, значно піднявся рівень ґрунтових вод, домівки місцевих мешканців постійно підтоплювались», – сказав голова Карпівської ОТГ Степан Олійников.

Восени 2017 року ДніпроОДА стала до розчистки водойми. Нині повністю оновили дно – майже дев’ять гектарів, вивезли 190 тис. кубічних метрів мулу. Глибина води тепер – близько двох з половиною метрів.

Підрядники уклали дренаж протяжністю 367 метрів та зміцнили укоси – це вбереже селян від підтоплень. Відновили дамбу і збудували аварійне переливне спорудження.

 «Ставок був занедбаний – самі очерет та мул, дуже мало води», – згадує місцева мешканка  Людмила Головач. – Зараз все налагоджується, сподіваємось облаштують гарне місце для відпочинку».

Зараз підрядники проводять благоустрій території. Пізніше висадять дерева та встановлять сонцезахисні споруди.  Завершити роботи планують вже цього року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...