App Store Google Play

Сучасна та комфортна: триває реконструкція Магдалинівської школи

20 Червня 15:20
Сучасна та комфортна: триває реконструкція Магдалинівської школи

Яскрава, сучасна та енергоефективна. Магдалинівську опорну школу оновлюють вперше за кілька десятиліть. Вона перетворюється на освітній заклад європейського зразка. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Створення комфортних умов для навчання дітей Дніпропетровщини – завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком. У Магдалинівці стартувала масштабна реконструкція опорної школи. За сорок років існування закладу, він вперше побачив капітальний ремонт», – зазначив Валентин Резніченко.

В одному крилі будівлі вже замінили підлогу, електромережу та систему опалення. Стіни обшивають гіпсокартоном. Ремонтники розпочали малярні роботи. Ззовні – термомодернізують фасад. У другому крилі школи – демонтаж. На часі – установка опалення та прокладення електрики.

«Раніше в школі було холодно, особливо взимку. Чекаємо від відремонтованої школи тепла й сучасних умов навчання», - розповіла директор Магдалинівської школи Тетяна Полякова.

У навчальному закладі будуть нові парти, дошки, також там облаштують ресурсну кімнату для інклюзивної освіти та лінгафонний кабінет для вивчення іноземних мов.

«З нетерпінням чекаю, коли зможемо з дітьми використовувати сучасні засоби навчання. Вчителям буде зручно, а дітям цікаво», – поділилась вчителька англійської мови Магдалинівської школи Тетяна Оганіна.

Поряд зі школою підрядники зведуть сучасний стадіон. Там буде футбольне поле зі штучним покриттям, майданчики для баскетболу, волейболу та воркауту, бігові доріжки з гумовим покриттям, сектор для стрибків.

«Я займаюся футболом. Граю за команду на різних змаганнях. Матчі першості – в місті, там штучне зручне поле. Хочеться й тренуватися на такому», – розповів 4-класник Артем Себітов.

В Магдалинівській опорній школі навчаються 700 дітей.

Раніше повідомлялося, що з 1 вересня 2018 року в Україні запроваджується новий освітній проект – «Нова українська школа». За цією програмою навчатимуться учні перших класів. Що зміниться для них, їхніх учителів та батьків, розповіли у середній загальноосвітній школі № 143.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...