App Store Google Play

Керівництво Аульської хлорпереливної станції публічно спростувало усі чутки про “розкрадання та занепад” підриємства

20 Червня 19:00
Керівництво Аульської хлорпереливної станції публічно спростувало усі чутки про “розкрадання та занепад” підриємства

Сьогодні, 20 червня, керівництво підприємства “Аульська хлорпереливна станція”, яка орендує майно у громади Дніпропетровської області, спростувало усі чутки про занепад майнового комплексу, які останнім часом лунали із сумнівних джерел, передає Дніпроград.

За словами адвоката Романа Федоренка, історія передачі АХПС в оренду розпочалася ще у далекому 2004 році, коли одне із підприємств, наближених до Партії регіонів, заупустило активну кампанію із поступового захоплення станції. Втім, робітничий колектив тодішнього комунального підприємства облради випередив це і, створивши власне товариство, самостійно взяв в оренду хлорпереливну станцію. Остаточно це відбулося згідно із рішенням сесії ДОР у 2006 році.

Протягом наступних років станція неодноразово зазнавала атак з боку тих чи інших сил, але кожного разу колективу вдавалося відбиватися.

З новою силою атаки розпочалися цього року — з боку дніпровських політиків та “антикорупціонерів” лунають обвинувачення різноманітного характеру. І це не дивно, адже підприємство є ласим шматочком для певних місцевих комерційно-політичних груп.

“Ми дійсно забезпечуємо рідким хлором декілька областей України, в тому числі й Луганську та Донецьку, але маємо відносини лише з містами, які підконтрольні українській владі. Тому “закиди”, що ми ведемо торгівлю з терористами — неправда. Окрім цього, у сюжеті громадської організації “СтопКор” йдеться про неконтрольованість АХПС, що не є правдою. За період з 2013 по 2017 рік різноманітними контролюючими органами на станції було проведено 29 перевірок, які не виявили порушень. Також разом із Антитерористичним центром СБУ на підприємстві було проведено навчання, за підсумком яких АХПС отримало вдячність від спецслужб”, - розповів головний інженер підприємства Ігор Донченко.

До цього він додав, що з моменту оренди АХПС приватним підприємством було інвестовано декілька мільйонів гривень на модернізацію хлорпереливної станції, встановлено автоматичні системи безпеки, оновлено автопарк та матеріально-технічну базу.

Щодо заяв про монополію на ринку хлору та значного впливу на тарифи на водопостачання, то представники підприємства підкреслили, що вони займаються лише “розфасовкою” та транспортуванням хлору, який закуповується у “ДніпроАзота”. На АХПС виробляють лише гіпохлорид натрію із залишків технічного хлору зі спецтанків.

Щодо впливу на тариф, то за словами адвоката Федоренка частка хлору у загальній вартості водопостачання складає не більше 5%, тому казати про “значний” вплив ніяк не можна.

Нагадаємо, що раніше заступник голови облради звернув увагу, що “антикорупціонери” маніпулюють неперевіреними фактами, перетворюючи журналістику в проституцію.

Також народний депутат Андрій Денисенко заявив, що за інформаційною атакою на АХПС стоїть оточення міського голови Дніпра Бориса Філатова та його “колеги” Генадія Корбана, які раніше таким чином вже намагалися “наїхати” на компанію “Дніпрокомунтранс”.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...