App Store Google Play

Денисенко звернувся до прокуратури щодо відчуження території школи №10

20 Червня 17:00
Денисенко звернувся до прокуратури щодо відчуження території школи №10

Народний депутат України Андрій Денисенко направив депутатське звернення до прокурора Дніпропетровської області з вимогою провести ретельну перевірку законності дій Дніпровської міської влади щодо дозволу на забудівлю території школи №10. Відповідну інформацію політик опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Андрій Денисенко зазначив, що напередодні сьогоднішньої сесії Дніпровської міської ради її керівництво вкотре не допустило громаду міста до депутатів. А у відповідь на заклики мітингарів, які відстоювали права дітей, міський голова навіть не злякався назвати їх “мудаками”.

“Переконаний, спільними зусиллями ми зможемо зупинити незаконне відчуження території школи, на якій збираються звести багатоповерхівку. У зв‘язку з захопленням шахрайським шляхом території ЗСШ №10, яке відбулося при сприянні міської влади, з метою припинити це правопорушення, саме під час проведення акції я звернувся до обласної прокуратури. Переконаний, Філатов змушений буде дати задки. Ми змусимо його рахуватися з думкою людей та законом", - написав народний депутат.

Окрім цього, Андрій Денисенко наголосив на тому, що міська влада має пам’ятати, що вони не зможуть безкарно рейдерити шкільну територію та обкрадати маленьких дніпрян.

У своєму звернені до прокурора області Денисенко вимагає від правоохоронців провести перевірку законності передачі частини території школи в розпорядження приватної компанії та у разі виявлення порушення відкрити провадження за даним фактом.

Нагадаємо, що війна за територію школи №10 між батьками учнів та недоброчесними особами ведеться вже не перший рік. Втім, не зважаючи на суспільний резонанс, нещодавно на шкільне подвір’я прибула важка техніка, яка почала підготовку до будівництва багатоповерхівки усього в декількох метрах від будівлі навчального закладу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...