App Store Google Play

Дніпряни колективно судяться з міськрадою через порушення у новій системі дитячого харчування

20 Червня 14:20
Дніпряни колективно судяться з міськрадою через порушення у новій системі дитячого харчування

Сьогодні, 20 червня, у Дніпропетровському апеляційному адміністративному суді відбулося засідання за позовом дніпрян, які заявляють про порушення Дніпровської міською радою їхніх прав та процедури прийняття нової системи харчування у навчальних закладах міста. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Згідно з рішенням Дніпровської міської ради, яке було прийнято у 2017 році, харчування у навчальних закладах Дніпра передали на аутсорсинг. З цього року приватні компанії, а не працівники закладу, займатимуться закупівлею продуктів, приготуванням їжі тощо. Втім, як зазначають позивачі, при прийнятті цього рішення, ДМР порушила процедуру, а також поставила підприємства у нерівні позиції, декого навіть позбавила можливості брати участь у конкурсах.

Зокрема, міськрада мала опублікувати рішення у комунальній газеті “Наше місто”, втім цього не було зроблено, тому позивачі звертають увагу суду на те, що таким чином було порушено їхнє право на доступ до публічної інформації. Окрім цього, після переведення дитячого харчування на аутсорсинг, якість їжі у навчальних закладах значно погіршилася.

Разом із тим, до позову долучилася і одна із компаній, яку згідно з новим положенням, банально усунули з ринку та позбавили будь-якої можливості укладати угоди з навчальними закладами.

У відповідь на це, представниця Дніпровської міськради заявила, що орган місцевого управління прийняв відповідне рішення без порушень і не розуміє які права позивачів були утиснуті.

Варто зазначити, що справа розглядається вже вдруге — попередній суд відмовив позивачам, тому вони і звернулися вже до апеляційного суду.

Сьогоднішнє засідання завершилося черговою перервою у розгляді справи у зв’язку із тим, що представниця міськради не надала певних необхідних документів, а деякі вручила сторонам безпосередньо перед початком засідання, що унеможливило їхній розгляд.

Наступне засідання попередньо відбудеться 11 липня о 10:45.

Нагадаємо, що разом із "оновленням" системи харчування у Дніпрі, цей ринок майже повністю захопили компанії з оточення Генадія Корбана.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...