App Store Google Play

Дніпряни колективно судяться з міськрадою через порушення у новій системі дитячого харчування

20 Червня 14:20
Дніпряни колективно судяться з міськрадою через порушення у новій системі дитячого харчування

Сьогодні, 20 червня, у Дніпропетровському апеляційному адміністративному суді відбулося засідання за позовом дніпрян, які заявляють про порушення Дніпровської міською радою їхніх прав та процедури прийняття нової системи харчування у навчальних закладах міста. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Згідно з рішенням Дніпровської міської ради, яке було прийнято у 2017 році, харчування у навчальних закладах Дніпра передали на аутсорсинг. З цього року приватні компанії, а не працівники закладу, займатимуться закупівлею продуктів, приготуванням їжі тощо. Втім, як зазначають позивачі, при прийнятті цього рішення, ДМР порушила процедуру, а також поставила підприємства у нерівні позиції, декого навіть позбавила можливості брати участь у конкурсах.

Зокрема, міськрада мала опублікувати рішення у комунальній газеті “Наше місто”, втім цього не було зроблено, тому позивачі звертають увагу суду на те, що таким чином було порушено їхнє право на доступ до публічної інформації. Окрім цього, після переведення дитячого харчування на аутсорсинг, якість їжі у навчальних закладах значно погіршилася.

Разом із тим, до позову долучилася і одна із компаній, яку згідно з новим положенням, банально усунули з ринку та позбавили будь-якої можливості укладати угоди з навчальними закладами.

У відповідь на це, представниця Дніпровської міськради заявила, що орган місцевого управління прийняв відповідне рішення без порушень і не розуміє які права позивачів були утиснуті.

Варто зазначити, що справа розглядається вже вдруге — попередній суд відмовив позивачам, тому вони і звернулися вже до апеляційного суду.

Сьогоднішнє засідання завершилося черговою перервою у розгляді справи у зв’язку із тим, що представниця міськради не надала певних необхідних документів, а деякі вручила сторонам безпосередньо перед початком засідання, що унеможливило їхній розгляд.

Наступне засідання попередньо відбудеться 11 липня о 10:45.

Нагадаємо, що разом із "оновленням" системи харчування у Дніпрі, цей ринок майже повністю захопили компанії з оточення Генадія Корбана.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...