App Store Google Play

Безпека майна та помешкання: дніпрянам розповіли як запобігти квартирним крадіжкам

20 Червня 16:40
Безпека майна та помешкання: дніпрянам розповіли як запобігти квартирним крадіжкам

Влітку, у період відпусток, крадії пожвавлюються і починають обносити помешкання, залишені без нагляду. Про те, як вберегтися від квартирних крадіжок, сьогодні, 20 червня, дніпрянам розповів командир роти охорони об’єктів і публічної безпеки управління поліції охорони Дніпропетровської області Дмитро Беліченко, передає Дніпроград.

За статистикою за п’ять місяців 2018-го року було скоєно 571 пограбування квартир на Дніпропетровщині, у минулому році за аналогічний період – 379 випадків. Найчастіше подібні інциденти по області відбуваються у містах Дніпро та Кривий Ріг. У Дніпрі найбільша кількість крадіжок у Шевченківському та Чечелівському районах. Дмитро Беліченко наголосив, що зазначені дані – це тільки зареєстровані випадки, насправді їх набагато більше.

За його словами, зазвичай помешканням, які підпадають під крадіжку, не приділяли гідної уваги стосовно безпеки: «Раніше була відомою така фраза – «людина, яка має охорону, платить за охорону, людина, яка її не має, платить за відсутність».

Проте способи забезпечити свою домівку від квартирних крадіїв існують. Як зазначає Дмитро Беліченко, найголовніше у домівці стосовно безпеки – двері. Одним з важливих факторів є як вони відкриваються – назовні чи всередину. При виборі дверей краще обирати ті, які відкриваються назовні, оскільки в протилежному випадку існує метод «видавлювання» їх всередину за допомогою домкрату, яким квартирні крадії часто користуються. Вікна, особливо металопластикові, також легко піддаються відкриттю зовні. Щоб уникнути проникнення у помешкання через вікна, фахівець радить встановлювати решітки.

Також дуже ефективним способом охорони домівки є встановлення сигналізації. За словами Дмитра Баліченка, у помешканнях, де передбачений такий тип охорони, відбувалися лише спроби крадіжок. Представники поліції охорони запобігали виникненню інцидентів за рахунок сигналізації.

Зазвичай крадуть цінні папери, гроші та дрібні предмети. У випадку виявлення крадія у своєму помешканні, фахівець радить привернути до себе увагу сусідів (закричати), покинути приміщення, оскільки зловмисник може бути озброєним, та негайно викликати «102».

Нагадаємо, що вчора у Дніпрі сталася через крадіжку металевих елементів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...