App Store Google Play

Безпека майна та помешкання: дніпрянам розповіли як запобігти квартирним крадіжкам

20 Червня 16:40
Безпека майна та помешкання: дніпрянам розповіли як запобігти квартирним крадіжкам

Влітку, у період відпусток, крадії пожвавлюються і починають обносити помешкання, залишені без нагляду. Про те, як вберегтися від квартирних крадіжок, сьогодні, 20 червня, дніпрянам розповів командир роти охорони об’єктів і публічної безпеки управління поліції охорони Дніпропетровської області Дмитро Беліченко, передає Дніпроград.

За статистикою за п’ять місяців 2018-го року було скоєно 571 пограбування квартир на Дніпропетровщині, у минулому році за аналогічний період – 379 випадків. Найчастіше подібні інциденти по області відбуваються у містах Дніпро та Кривий Ріг. У Дніпрі найбільша кількість крадіжок у Шевченківському та Чечелівському районах. Дмитро Беліченко наголосив, що зазначені дані – це тільки зареєстровані випадки, насправді їх набагато більше.

За його словами, зазвичай помешканням, які підпадають під крадіжку, не приділяли гідної уваги стосовно безпеки: «Раніше була відомою така фраза – «людина, яка має охорону, платить за охорону, людина, яка її не має, платить за відсутність».

Проте способи забезпечити свою домівку від квартирних крадіїв існують. Як зазначає Дмитро Беліченко, найголовніше у домівці стосовно безпеки – двері. Одним з важливих факторів є як вони відкриваються – назовні чи всередину. При виборі дверей краще обирати ті, які відкриваються назовні, оскільки в протилежному випадку існує метод «видавлювання» їх всередину за допомогою домкрату, яким квартирні крадії часто користуються. Вікна, особливо металопластикові, також легко піддаються відкриттю зовні. Щоб уникнути проникнення у помешкання через вікна, фахівець радить встановлювати решітки.

Також дуже ефективним способом охорони домівки є встановлення сигналізації. За словами Дмитра Баліченка, у помешканнях, де передбачений такий тип охорони, відбувалися лише спроби крадіжок. Представники поліції охорони запобігали виникненню інцидентів за рахунок сигналізації.

Зазвичай крадуть цінні папери, гроші та дрібні предмети. У випадку виявлення крадія у своєму помешканні, фахівець радить привернути до себе увагу сусідів (закричати), покинути приміщення, оскільки зловмисник може бути озброєним, та негайно викликати «102».

Нагадаємо, що вчора у Дніпрі сталася через крадіжку металевих елементів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...