App Store Google Play

Зміни не тільки своє, а й майбутнє планети: у Дніпрі розкажуть про актуальні професії майбутнього

19 Червня 15:40
Зміни не тільки своє, а й майбутнє планети: у Дніпрі розкажуть про актуальні професії майбутнього

4 липня у Дніпрі відбудеться захід «Професія майбутнього сьогодні», де абітурієнтам розкажуть про актуальні професії у найближчому майбутньому, куди поступати цього року і як отримати гідну освіту, яка цінується у всьому світі. Про це сьогодні, 19 червня, розповіли організатори заходу та представники кафедр ДНУ, передає Дніпроград.

«Ми розповімо про існуючі професії і про ті, які будуть актуальні у найближчому майбутньому. Розкажемо про програму підтримки студентів від Дніпровського космічного кластера – це спеціальні стипендії для ініціативних студентів. Також повідаємо, як поступити на необхідну кафедру і про те, що зараз відбувається у космічній галузі», - зазначив представник Дніпровського космічного кластеру та організатор заходу Максим Ткаченко.

Завідувач кафедри «Двигунобудування» ДНУ Юрій Митіков зауважив, що зараз у галузі ракетної техніки йде революція, багато простих рішень спростовується і галузі необхідна молодь. Він розповів, що їх кафедра, яка створена у 52-му році, має гарний досвід. За цей час накопичені гарні теоретичний, методичний та інші види капіталу.

Завідувач кафедри «Систем автоматизованого управління» ДНУ Анатолій Калабухов зазначив, що вони готують за спеціальністю авіоніка. Проте він наголосив, що зараз це поняття інтерпретоване і стосується не тільки авіаційної техніки, а й ракетно-космічної:

«Наша особливість у тому, що ми готуємо за спеціальностями, які пов’язані з космосом та ракетоносіями. Останнім часом технології пішли далеко у космос і спеціалісти цих галузей затребувані у всьому світі».

До заходу будуть залучені гідні спікери, лекція буде мати насичену та цікаву програму. Захід відбудеться о 18:00 у Парку ракет.

Нагадаємо, що у Дніпрі фахівці підписали рішення про створення космічного кластеру.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...