App Store Google Play

Зміни не тільки своє, а й майбутнє планети: у Дніпрі розкажуть про актуальні професії майбутнього

19 Червня 15:40
Зміни не тільки своє, а й майбутнє планети: у Дніпрі розкажуть про актуальні професії майбутнього

4 липня у Дніпрі відбудеться захід «Професія майбутнього сьогодні», де абітурієнтам розкажуть про актуальні професії у найближчому майбутньому, куди поступати цього року і як отримати гідну освіту, яка цінується у всьому світі. Про це сьогодні, 19 червня, розповіли організатори заходу та представники кафедр ДНУ, передає Дніпроград.

«Ми розповімо про існуючі професії і про ті, які будуть актуальні у найближчому майбутньому. Розкажемо про програму підтримки студентів від Дніпровського космічного кластера – це спеціальні стипендії для ініціативних студентів. Також повідаємо, як поступити на необхідну кафедру і про те, що зараз відбувається у космічній галузі», - зазначив представник Дніпровського космічного кластеру та організатор заходу Максим Ткаченко.

Завідувач кафедри «Двигунобудування» ДНУ Юрій Митіков зауважив, що зараз у галузі ракетної техніки йде революція, багато простих рішень спростовується і галузі необхідна молодь. Він розповів, що їх кафедра, яка створена у 52-му році, має гарний досвід. За цей час накопичені гарні теоретичний, методичний та інші види капіталу.

Завідувач кафедри «Систем автоматизованого управління» ДНУ Анатолій Калабухов зазначив, що вони готують за спеціальністю авіоніка. Проте він наголосив, що зараз це поняття інтерпретоване і стосується не тільки авіаційної техніки, а й ракетно-космічної:

«Наша особливість у тому, що ми готуємо за спеціальностями, які пов’язані з космосом та ракетоносіями. Останнім часом технології пішли далеко у космос і спеціалісти цих галузей затребувані у всьому світі».

До заходу будуть залучені гідні спікери, лекція буде мати насичену та цікаву програму. Захід відбудеться о 18:00 у Парку ракет.

Нагадаємо, що у Дніпрі фахівці підписали рішення про створення космічного кластеру.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...