App Store Google Play

Регата «Козацький шлях»-2018 стартує із Дніпра за тиждень

19 Червня 17:40
Регата «Козацький шлях»-2018 стартує із Дніпра за тиждень

За тиждень із Дніпра відшвартується вітрильна регата «Козацький шлях». Цьогоріч у ній візьмуть участь майже 25 яхт із Дніпропетровської, Запорізької та Полтавської областей. На старт вийдуть близько сотні яхтсменів. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Регата «Козацький шлях» стала вже традиційною з 2016 року. Долучитися до неї можуть яхтсмени з різних областей України. Уже за тиждень регата збере майже 25 вітрильників, які пройдуть історичними шляхами від Дніпра до Очакова та повернуться назад. Подорож присвячена Дню Конституції та Дню флоту України», – зазначив Валентин Резніченко.

Регата стартує 1 липня від Монастирського острова у Дніпрі. Пройде через Запоріжжя, Нікополь, Каховку та Херсон. Фінішує 9 липня в Очакові.

Вітрильники здолають майже 500 км по Дніпру, Дніпро-Бузькому лиману та Чорному морю.

У перегонах передбачено вісім етапів. На кожному з них визначатимуть переможців у залікових групах.

Готується до мандрів і дніпровська яхта «Кім». За словами її керманича, на судні оновили фарбу, встановили новенький двигун та облаштували додатковий парус. На старті яхту прикрасять морськими сигнальними прапорцями.

«Торік у загальному заліку здобули срібло – цьогоріч плануємо одержати перемогу, – поділився планами командир Ігор Гец. – Очікуємо від регати море позитивних емоцій і задоволення. Крім відпочинку, маємо й патріотичну місію – пройдемо історичними шляхами і вшануємо пам’ять славетних козаків».

Крім того, 7 липня яхтсмени візьмуть участь у фесті «Купальські зорі», який пройде в місті Гола Пристань. За сприятливої погоди планують влаштувати перегони з Очакова до Тендрівської коси.

Прохід дніпровських шлюзів для учасників регати – безкоштовний.

Серед організаторів регати «Козацький шлях» – ДніпроОДА, Дніпровський міський крейсерський яхт-клуб, Січеславське крайове козацтво та обласна федерація вітрильного спорту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...