App Store Google Play

У Дніпрі у середу відбудеться чергова сесія міськради: за що голосуватимуть депутати

18 Червня 19:30
У Дніпрі у середу відбудеться чергова сесія міськради: за що голосуватимуть депутати

Створення чергового комунального підприємства, скасування ProZorro, розширення штату чиновників, ліквідація дитсадків. Цієї середи, 20 червня, пройде 34-та чергова сесія Дніпровського міської ради, передає Дніпроград.

Під час сесії депутати розглядатимуть внесення змін до міських програм, зокрема «Програми розвитку транспортного комплексу на 2017-2022 роки» (на її реалізацію виділяють ще 10 млн грн) та «Міську програму муніципального розвитку Дніпра на 2017-2021 роки» (загальна сума програми виросте майже вдвічі - з 350 млн грн до 652 млн грн).

Вкотре депутати розглядатимуть проект рішення, згідно з яким депутатам пропонується анулювати чинність Положення про застосування системи електронних закупівель товарів, робіт і послуг. По суті ДМР планує відмовитися від обов'язкового використання системи відкритих торгів Prozorro для допорогових закупівель.

Нагадаємо, під час минулої сесії міський голова Борис Філатов шантажем хотів змусити депутатів проголосувати за скасування ProZorro, а коли це не вийшло, вніс пропозицію знизити до 3000 грн і закувлі без тендеру з депутатських фондів.

Також міські обранці збираються розширити штат чиновників. Якщо раніше їх було 1259, то тепер буде 1292. Зазначимо, що це одна з найбільших цифр в Україні щодо працівників міської ради. 

Окрім того, на 10 працівників більше стане в "Інспекції з питань праці та зайнятості населення", які влаштовують незаконні рейди по приватним підприємствам Дніпра. 

Депутати мають прийняти рішення щодо ліквідації дитячого садка №141, окрім того приєднати садочок №115 до НВК №144 «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій - дитячий садок».

В Дніпрі з'явиться чергове комунальне підприємство «Авіаційний спортивно-технічний клуб». Його головні завдання - організація спортивних змагань, дозвілля і відпочинку громадян, розвиток авіаційних видів спорту.

Також  у порядку денному низка фінансово-бюджетних, земельних та комунальних питань.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...