App Store Google Play

У Дніпрі батьки учнів виходять на мітинг проти незаконного будівництва на території школи

18 Червня 14:40
У Дніпрі батьки учнів виходять на мітинг проти незаконного будівництва на території школи

Цієї середи, 20 червня, о 10:00 дніпряни вийдуть на мітинг під стіни Дніпровської міської ради, аби оголосити протест проти незаконної забудови шкільної території. Про це сьогодні, 18 червня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" розповіли батьки учнів школи №10, передає Дніпроград.

За словами батьків, частину території школи №10 було відчужено та приватизовано, тепер там відбувається будівництво багатоповерхового житлового комплексу. 

"На початку травня ми прийшли до школи і побачили, що на території школи вирубили майже всі дерева. З'ясувалося, що дерева були спиляні задля старту будівництва. А частина території школи вже навчальному закладу не належить, а була віддана у оренду, потім у правовласність ТОВ "Промпоставка-а". Це при тому, що наша школа і так не має території, яка необхідна згідно Законодавству України. За нормами будівництва, школа нашого типу мала б містити територію не менше ніж два гектари, раніше була - 1,4 гектари. Тепер коли шматок ділянки відчужено - й гектару немає", - розповів батько учня КЗО СЗШ № 10 ДМР Борис Пилипенко.

Окрім того, Пилипенко зазначає, що відстань від школи до найближчої будівлі має бути не менше 20 метрів, а нову будівлю збираються спорудити у трьох метрах від навчального закладу.

"Та й жодні батьки не погодяться з тим, аби їх діти вчилися на будівництві. Дніпровська міська рада проблеми у будівництві не бачить, тому заявляє, що все відбувається законно. І саме міська рада на сесії приймала рішення про відведення цієї ділянки школи у власність підприємства. Тому на мітингу ми вимагатимемо, аби це рішення скасували, а територію повернули у власність закладу, де навчаються діти. А далі ми будемо контролювати, аби ця ділянка ефективно використовувалася школою", - зазначив Пилипенко. 

Мати учня КЗО СЗШ № 10 Надія Бердо зазначає, їхня школа розбудовує інклюзивну освіту  для дітей з особливими здібностями. І куточок для розвитку таких дітей на території школи не буде зайвим.

"В нашій школі навчаються дітки з інклюзивними потребами. Ми маємо дві медіатеки, де діти можуть відпочити, поспілкуватися з друзями, почитати книги або просто посидіти в інтернеті. Замість того, аби віддавати територію школи під забудову, можна було б там спорудити інклюзивний дитячий майданчик", - вважає Надія Бердо.

Батьки учнів закликають усіх небайдужих підтримати їх та завітати на мітинг 20 червня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...