App Store Google Play

У Дніпрі 300 танцюристів похилого віку встановили рекорд України

17 Червня 12:00
У Дніпрі 300 танцюристів похилого віку встановили рекорд України

Вчора, 16 червня, у Дніпрі слухачі Університету третього віку на Фестивальному причалі встановили рекорд України серед масштабних флешмобів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 056.ua.

Університет третього віку - це інноваційний проект, який реалізує один з найважливіших принципів навчання - навчання протягом усього життя. Його слухачі - пенсіонери, які, всупереч громадській думці, не хочуть сидіти вдома.

Флешмоб «Танцюючий місто» був спрямований на популяризацію заходів Університету третього віку та активного способу життя серед пенсіонерів міста.

Флешмоб виконувався у супроводі пісні «Доброго ранку, Україно!», автором тексту і музики якої є Віталій Кириченко. Автор оригінальної версії пісні погодився на переробку тексту і використання своєї мелодії для соціального проекту. Переробкою зайнявся Владислав Пісоцький. Відома пісня набула трохи інше значення – оспівала переваги шанобливого віку.

Тривалість флешмобу склала 3 хвилини 30 секунд. У фіналі флешмобу учасники утворили напис "Дніпро". Режисер-постановник Вікторія Голуб відзначає, що руху і ритм флешмобу підібрані з урахуванням вікового рівня фізичних можливостей учасників проекту.

А директор департаменту соціальної політики міськради Едуард Подлубний зазначив: "Ми показали всій Україні, що люди поважного віку можуть, хочуть і будуть брати участь в житті країни".

Представник Книги рекордів України зафіксувала новий рекорд, підтвердивши, що ніде в країні подібних флешмобів не було.

Нагадаємо, що у Дніпрі знову встановили рекорд України з хайлайну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

24 листопада - День пам’яті жертв голодомору.З чотирьох моїх прадідів і чотирох прабабусь 1933 рік пережила одна прабабаця. Скільки їх дітей не пережили 1933 і 1946- порахувати важко, а може й н...
Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...