App Store Google Play

У Дніпрі 300 танцюристів похилого віку встановили рекорд України

17.06.2018 12:00
У Дніпрі 300 танцюристів похилого віку встановили рекорд України

Вчора, 16 червня, у Дніпрі слухачі Університету третього віку на Фестивальному причалі встановили рекорд України серед масштабних флешмобів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 056.ua.

Університет третього віку - це інноваційний проект, який реалізує один з найважливіших принципів навчання - навчання протягом усього життя. Його слухачі - пенсіонери, які, всупереч громадській думці, не хочуть сидіти вдома.

Флешмоб «Танцюючий місто» був спрямований на популяризацію заходів Університету третього віку та активного способу життя серед пенсіонерів міста.

Флешмоб виконувався у супроводі пісні «Доброго ранку, Україно!», автором тексту і музики якої є Віталій Кириченко. Автор оригінальної версії пісні погодився на переробку тексту і використання своєї мелодії для соціального проекту. Переробкою зайнявся Владислав Пісоцький. Відома пісня набула трохи інше значення – оспівала переваги шанобливого віку.

Тривалість флешмобу склала 3 хвилини 30 секунд. У фіналі флешмобу учасники утворили напис "Дніпро". Режисер-постановник Вікторія Голуб відзначає, що руху і ритм флешмобу підібрані з урахуванням вікового рівня фізичних можливостей учасників проекту.

А директор департаменту соціальної політики міськради Едуард Подлубний зазначив: "Ми показали всій Україні, що люди поважного віку можуть, хочуть і будуть брати участь в житті країни".

Представник Книги рекордів України зафіксувала новий рекорд, підтвердивши, що ніде в країні подібних флешмобів не було.

Нагадаємо, що у Дніпрі знову встановили рекорд України з хайлайну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...